Westworld’de Game Of Thrones sürprizi
Reklam

Westworld’de Game Of Thrones sürprizi

Bilim-kurgu dizisi Westworld'ün yeni yayınlanan 3. sezon 2. bölümünde Game of Thrones (Taht Oyunları) hayranlarını sevindirecek bir sahneye yer verildi. Khaalesi'nin ejderhalarından biri olan Drogon, robatların üretildiği bölümde yer aldı. Bu göndermenin ilerleyen bölümlerde yeni Game of Thrones sahnelerinin habercisi olup olmadığı ise şimdilik gizemini koruyor.

24 Mart 2020 - 21:04

HBO kanalının dünya çapında ilgiyle takip edilen bilim-kurgu dizisi Westworld'ün 3. sezonu geçtiğimiz hafta sonu yayınlanan Parce Domine isimli bölümle başladı. Dolores'in gerçek dünyayı keşfetmeye çalışırken insanlıkla karşı karşıya geldiği mücadeleyi anlatan yeni sezonun The Winter Line isimli yeni bölümünde ise Game of Thrones sürprizi yaşandı.

Westworld'de, Game of Thrones karakteri Khaalesi'nin ejderhalarından biri olan Drogon robotların üretildiği bölümde izleyenlerin karşısına çıktı. Game Of Thrones’un yaratıcıları David Benioff ve D.B. Weiss, aynı sahnede robotu tasarlayan teknikerler olarak gösterildiler.

Game of Thrones dünyasından bazı görüntülerin olduğu bir ekran da yine sahnede izleyenlerin gözüne çarptı.

Kitapların yazarı George R.R. Martin'in fikri olan bu göndermenin ilk sezonda düşünüldüğü biliniyordu.

3. sezonda hayata geçirilebilen bu göndermenin Westworld'ün gelecek bölümlerinde başka Game of Thrones sahnelerinin habercisi olup olmayacağı ise bilinmiyor.
 

Kaynak: NTV

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Türk dünyası hikâye yarışmasından haberdar mıyız?
Türk dünyası hikâye yarışmasından haberdar mıyız?
Ben Affleck, Batman rolünü çocukları için kabul ettiğini açıkladı
Ben Affleck, Batman rolünü çocukları için kabul ettiğini...