Tesettür giyim modasında eşofman ve elbise önerileri
Reklam

Tesettür giyim modasında eşofman ve elbise önerileri

Tesettür eşofman takımı kullanım alanları itibarıyla oldukça rahat, sade ve şık tasarıma sahip olan giysiler arasında yer almakta. İki parçadan oluşan yapıları, farklı ürün ve aksesuar ile uyumlu olmaları onları tercihe dilebilir kılan en önemli neden arasında yer alıyor.

07 Ocak 2021 - 00:55

Tesettür elbise seçimleri yapılırken özel günler için ya da günlük kullanım için birbirinden farklı ürünler tercih edilebilmektedir. Aynı şekilde doğru kombin ile günlük kullanım bir tesettür elbise modelini bile özel günlerde kullanmak mümkün olmaktadır.

Elbise seçimi yapılırken aksesuar kullanımları da göz önünde bulundurularak bir seçim yapılması önerilmektedir. Şık tokalı bir kemer, düz bir elbiseyi oldukça etkili bir tasarıma dönüştürebileceği gibi, daha şık bir elbise modeli ise spor tarz bir ayakkabı ile günlük kullanıma uyarlanabilir.

Elbise seçimlerinde aynı zamanda renk uyumları da önemli olmaktadır. Açık ton seçimleri yapılırken aksesuarlarda daha koyu renkler kullanılırken, koyu renk elbiselerde açık renkten ziyade gümüş gibi ara tonların kullanılması daha etkili olacaktır.

En şık eşofman takımları ile gezi ve etkinlikler

Tesettür eşofman takımı kullanım alanları itibarıyla oldukça rahat, sade ve şık tasarıma sahip olan giysiler arasında yer almakta. İki parçadan oluşan yapıları, farklı ürün ve aksesuar ile uyumlu olmaları onları tercihe dilebilir kılan en önemli neden arasında yer alıyor. Eşofman takımlarını gezi, etkinlik ya da doğa yürüyüşleri gibi hareket içeren faaliyetlerde kullanabileceğiniz gibi gündelik giyimde de rahat bir şekilde trend modeller ile kullanmanız mümkün.

Ferace Modellerinde Doğru Seçim

Ferace modelleri içerisinden bir tercih yapılırken öncelikli olarak nasıl bir tarz kullanıldığına dikkat edilmesi gerekmektedir. İşlemeleri modeller bazen şık tarzlar için kullanılırken bazen de spor bir modele dönüşebildiği için feracenin genel tarzı yansıtması önemli olmaktadır.

Ferace modelleri içerisinde fermuarlı olarak bilinen modeller daha çok spor modeller olduğu için özel gün kullanımlarında tercih edilmemesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra ferace tasarımlarında yeni bir tarz olan bol bağlamalı modeller, stiletto ayakkabılarla özel günlerde kullanılabilmektedir.

Ferace kullanımlarında doğru seçimi yapmak için aynı zamanda renk tercihleri de önemli olmaktadır. Açık renk modeller günlük kullanımda çok tercih edilmediği gibi isteğe bağlı olarak kullanılması da mümkün olmaktadır.

Eliza ile Tesettür Giyim Modası

Tesettür giyimde modayı yansıtan tarzları oluşturmak için özgün bir tasarım elde edilmesi gerekir. Bunun için de tesettür giyim alanında ekol olmuş isimlerin giyim önerileri üzerinden yeni bir tarz oluşturulabilir ya da mevcut tarzlara yeni parçalar eklenerek güncel tasarımlara sahip olunabilir.

Tesettür giyim alanında ihtiyacınız olan ürünlere ya da moda trendleri hakkında güncel bilgilere elizamoda resmi internet sitesi blog kısmından ulaşabilir, tavsiyeler ve öneriler ile giysi seçimleri hakkında yardım alabilirsiniz. Bu başında trend olan bazı eşofman takımı ve elbise modellerine aşağıdan ulaşmanız mümkün.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İstanbul'a yeni müze: İstanbul Sinema Müzesi
İstanbul'a yeni müze: İstanbul Sinema Müzesi
Behzat Ç. James Bond modeli ile dönüyor
Behzat Ç. James Bond modeli ile dönüyor