Saygı sezon finali yapıyor
Reklam

Saygı sezon finali yapıyor

BluTV’nin dikkat çekici özel yapımı ‘Saygı-Bir Ercüment Çözer Dizisi’ bugün sezon finali yapıyor. Dizinin 8. bölüm yayınından hemen önce bir ön izleme sahnesi paylaşıldı. Yayınlanan sahnede Savaş (Boran Kuzum) Ercüment Çözer’in (Nejat İşler) gerçek kimliğini öğreniyor.

15 Aralık 2020 - 13:06

Hiçbir saygısızlığı affetmeyen Ercüment Çözer’in kanlı bir adalet düzeni yarattığı BluTV özel yapımı ‘Saygı-Bir Ercüment Çözer Dizisi’, sezon finali yapmaya hazırlanıyor. Savaş’ın Aybars’ı öldürmesi, Ercüment Çözer’in savcı Halit’in (Tansu Biçer) kızını kaçırmasıyla işlerin iyice karmaşık bir hale geldiği 7. bölümün heyecanlı finalinin ardından bugün dizinin 8. bölümü yayınlandı. Sezon finalinden hemen önce yayınlanan ön izleme sahnesi ise gerilimi zirveye çıkarıyor. Ercüment Çözer’in Savaş’ın motoruna gerçek isminin yazılı olduğu bir fotoğraf bırakmasının ardından, Savaş uyarmak için Helen’i (Miray Daner) arıyor. Bu sırada Ercüment’in yanında olan ve tüm gerçekleri bildiğini söyleyen Helen, Savaş’ı çok şaşırtıyor. 

Nejat İşlerBoran KuzumMiray DanerRojda DemirerTansu Biçer ve Erkan Can’ın kadrosunda yer aldığı Inter Medya yapımcılığındaki ‘Saygı-Bir Ercüment Çözer Dizisi’nin senaryosu Ercan Mehmet Erdem’in imzasını taşırken yönetmen koltuğunda ise Ali Taner Baltacı oturuyor. ‘Saygı’ BluTV’de.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Blood Origin, The Witcher'in öncesini anlatacak
Blood Origin, The Witcher'in öncesini anlatacak
İlker Kaleli BBC'nin The Serpent dizisine damga vurdu
İlker Kaleli BBC'nin The Serpent dizisine damga vurdu