Mürekkep Haber Instagram hesabımızın bu akşamki konuğu Başak...
Reklam

Mürekkep Haber Instagram hesabımızın bu akşamki konuğu Başak Sayan

Evden çıkamadığımız şu günlerde Mürekkep Haber olarak haftanın üç günü Instagram hesabımızdan canlı yayınlara başlıyoruz. 

02 Mayıs 2020 - 15:49 - Güncelleme: 03 Mayıs 2020 - 15:54

Cuma, Cumartesi ve Pazar günü gerçekleşecek olan canlı yayınlarda birbirinden önemli konuklar kültür-sanat gündeminin nabzını tutuyor.

İlk olarak 1 Mayıs Cuma akşamı gerçekleşen canlı yayınımızda Elif Soykan’ın sunuculuğunda Mürekkep Haber editör ve yazarları korona günlerinde okudukları kitapları anlattı. Murat Erdin, Ali İzzet Keçeci, Ayşe İsra Ede ve Yusuf Çifci’nin katıldığı yayında oldukça keyifli anlar yaşandı. Her Cuma akşamı Mürekkep Haber editör ve yazarlarının katılacağı canlı yayınlarda önümüzdeki haftanın başlığı ise “Ne İzliyoruz?” olacak

Mürekkep Haber Instagram hesabını takip etmek için tıklayınız

2 Mayıs Cumartesi Konuğumuz Başak Sayan

Cumartesi ve Pazar akşamları yapacağımız canlı yayınlar ise yaklaşık 1,5 yıldır Youtube üzerinden sürdürdüğümüz Mürekkep Söyleşiler’in Instagram versiyonu olacak. Instagram üzerinden yapacağımız canlı yayınların ilk konuğu geçtiğimiz aylarda yeni kitabı “Sen Değişirsen Her Şey Değişir” ile takipçileri tarafından büyük ilgi gören Başak Sayan olacak. Başak Sayan 2 Mayıs akşamı 21.30’da Elif Soykan’ın sorularını yanıtlayacak.

3 Mayıs Pazar Konuğumuz Türkiye Yayıncılar Birliği Başkanı Kenan Kocatürk

Mürekkep Söyleşiler’in Instagram versiyonunun ikinci konuğu ise Türkiye Yayıncılar Birliği Başkanı Kenan Kocatürk olacak. Kocatürk 21.30’da korona sürecinin yayıncılığa olan etkisini anlatacak.

Kaynak: murekkephaber.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Lady Gaga, MTV Video Müzik Ödülleri 2020’de sahne alacak
Lady Gaga, MTV Video Müzik Ödülleri 2020’de sahne alacak
Nuh Tepesi Filmi HBO'da gösterilecek
Nuh Tepesi Filmi HBO'da gösterilecek