Kirby Howell-Baptiste kimdir?

Kirby Howell-Baptiste kimdir? İşte Kirby Howell-Baptiste hayatı...

Reklam
Kirby Howell-Baptiste kimdir?
29 Haziran 2021 - 21:20
KIRBY HOWELL BAPTISTE "Killing Eve", "The Good Place", "Barry" "Why Women Kill" ve "Veronica Mars" dizilerindeki unutulmaz rolleriyle tanınan Londralı yükselen bir aktristir.

2021'de Howell-Baptiste, birkaç heyecan verici film projesinde görülebilir. Halen, Saban Films’in başrollerini Joel McHale ve Kerry Bishé'nin paylaştığı karanlık romantik komedi “Happily”de oynuyor. Howell-Baptiste, bu yılın ilerleyen günlerinde, başrollerde Kristen Bell ve Howell-Baptiste ile iki kişilik bir STX Films komedisi olan "Queenpins"de başrol oynayacak. Ayrıca Keira Knightley ve Lily-Rose Depp'le birlikte bağımsız film “Silent Night”da rol alacak.

Howell-Baptiste, televizyonda Kristen Bell ve Ted Danson ile NBC'nin “The Good Place” dizisinde devamlı bir rolle karşımıza çıktı. 2019'da CBS All Access antoloji dizisi "Why Women Kill"de Lucy Liu ve Ginnifer Goodwin ile birlikte rol aldı. Howell-Baptiste, 2018'de Sandra Oh ve Jodie Comer'la birlikte “Killing Eve”in ilk sezonunda rol aldı. Ayrıca, Bill Hader'in başrolü üstlendiği dizi “Barry”de devamlı bir rol oynadı. Howell-Baptiste’in önceki televizyon çalışmaları arasında “Veronica Mars”, “Infinity Train”, “Love”, ‘Downward Dog”, “House of Lies” ve “Comedy Bang! Bang!" bulunuyor.

Howell-Baptiste şu anda Los Angeles’ta yaşıyor.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum