Kiğılı erkek giyim ürünlerine yaz geldi!

Bildiğiniz gibi Kiğılı erkek giyim konusunda sektörün öncü isimlerinden bir tanesi. Hatta erkek giyim denilince ilk akla gelecek markalardan bir tanesi Kiğılı. Erkeklere özel bu yazımızda kombinin her bir parçasını Kiğılı’da seçmiş olacağız.

Reklam
Kiğılı erkek giyim ürünlerine yaz geldi!
04 Mayıs 2021 - 13:22 - Güncelleme: 05 Mayıs 2021 - 09:39
Son bir yıldır ülkemiz ve dünyanın geri kalanı pek de mutlu değil. El birliği ile salgından kurtulmaya çalışıyoruz. İlk olarak geçtiğimiz yıl başlayan bu salgında neredeyse ikinci yaza girmek üzereyiz. Hal böyle olunca eski neşemiz yok. Ki zaten eskisi kadar dışarı çıkamıyoruz da. Tabii, yetkililerin söylemlerine göre güzel günler pek de uzakta değil. Yaz aylarında muhtemelen salgının seyri hafiflemiş olacak. Peki, bu umut dolu günlere ne kadar hazırız? Mesela dolabımızda yaza uygun kıyafetler ne durumda? Biliyoruz, bugünlerde pek de aklınıza gelmiyor ama şu günler tam da yaza hazırlık günleri.

Bu yazımızda yaz ayları için umut dolu bir kombin önerisiyle karşınızdayız. Hatta bu kombine bir de isim verelim: Umut Kombini.

Bildiğiniz gibi Kiğılı erkek giyim konusunda sektörün öncü isimlerinden bir tanesi. Hatta erkek giyim denilince ilk akla gelecek markalardan bir tanesi Kiğılı. Erkeklere özel bu yazımızda kombinin her bir parçasını Kiğılı’da seçmiş olacağız.

Kombinimize ilk olarak ceketle başlayalım. Şu günlerde hafif hafif terlesek de aslında havalar tam olarak ısınmış değil. Yani, şıklığın olmazsa olmazı ceketler tam da bu mevsime uygun. Kiğılı’nın internet sitesine girilince erkek ceket kategorisinde pek çok ceket çeşidi bulunuyor. Bu seçenekler arasında seçim yapmak oldukça zor. Bu yazımıza Umut Kombini adını verdiğimiz için şu açık mavi klasik desenli ceket konu başlığımız için oldukça uygun görünüyor.

Gelelim ceketin içine giymek için tişört ve gömleğe. Kimileri ceketin içinde gömlek giymeyi tercih ederken daha spor giyinenler ise tişört giymeyi tercih ediyor. Kiğılı erkek giyim ürünleri arasında hem erkek gömlek hem de erkek tişört bulunuyor.

Ceketin içine tişört gitmeyi tercih edenler için öncelikle kombinimize erkek tişört ile devam edelim. Erkek tişört modelleri arasında kısa bir gezintiye çıktığımızda az önce seçtiğimiz açık mavi klasik desenli ceketimize şu bisiklet yaka tişört çok iyi gitti. Beyaz üzerine mavi çöl kaktüsü ikonlarının olduğu bu tişört eminim ki hoşunuza gidecek. Zaten ceketimize de çok yakıştı.


Eğer ki ceket içerisine tişört değil de gömlek giymeyi tercih ediyorsanız üzülmeyin. Sizin için de bir önerimiz var. Kiğılı’nın yine erkek gömlek modelleri arsında pek çok modeli bulunuyor. Açık mavi ceketimizin içine kısa kol, regular fit beyaz gömlek kombinimize oldukça uyum sağladı.


Ceket, tişört ve gömlek tamam. Sıra geldi bu kombinin altına pantolon seçmeye. Kiğılının erkek giyim ürünleri arasında yine bol miktarda erkek pantolon çeşidi bulunuyor. Biz yaz mevsimine uygun bir kombin yaptığımız için seçeceğimiz pantolon da buna uygun bir pantolon olacak. Bu kombin için şu pantolon bizce gayet iyi görünüyor.


Kombinimiz böylelikle tamamlanmış oldu. Kiğılı’nın hem mağazalarında hem de internet sitesinde erkek giyim konusunda binlerce seçeneği bulunuyor. Dilerseniz blazer çeket, dilerseniz kısa kollu gömlek, dilerseniz polo yaka tişört, dilerseniz kumaş pantolon… Bu ürünler arasında tarzınıza uygun olanları tercih edebilir ve şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.
Umut dolu bir yaz diliyoruz.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum