Gökhan Türkmen Sen İstanbul’sun şarkısını COVID-19’u...
Reklam

Gökhan Türkmen Sen İstanbul’sun şarkısını COVID-19’u atlatan profesöre söyledi

Gökhan Çınar; Can Bonomo, Sumru Yavrucuk, Gökhan Türkmen ve Mustafa Ceceli’yi sağlık çalışanları ile bir araya getirerek yeni bölümü Bana Göre Tv YouTube kanalında yayınladı.

14 Mayıs 2020 - 14:15

Geçen hafta ünlü isimler ile sağlık çalışanlarını özel bir bölümde buluşturan uzman klinik psikolog Gökhan Çınar; Can Bonomo, Sumru Yavrucuk, Gökhan Türkmen ve Mustafa Ceceli’yi sağlık çalışanları ile bir araya getirerek yeni bölümü Bana Göre Tv YouTube kanalında yayınladı. 

Can Bonomo’dan Bardak Taşıyor!

Programın başında Can Bonomo ve Dr. Azize Tiryakioğlu’nu buluşturan Gökhan Çınar, ikilinin keyifli sohbetine eşlik etti. Salgın sürecinin başlarında endişelendiğini aktaran Can Bonomo, sürecin ilerlemesiyle birlikte bu duruma alıştığını belirtti. Geçmişe yönelik anılarından söz eden Dr. Azize Tiryakioğlu ise Can Bonomo’ya olan sempatisini anlattı. Sohbetin sonlarına gelindiğinde ise tüm sağlık çalışanlarına teşekkürlerini sunan Can Bonomo, Dr. Azize Tiryakioğlu için Bardak Taşıyor şarkısını gitarıyla eşliğinde seslendirdi.

Sumru Yavrucuk oyununa davet etti

İkinci bölüme gelindiğinde salgının çocuklar üzerindeki etkilerini konuşan Sumru Yavrucuk ve sağlık çalışanı Sevgül Şahin, programa farklı bir perspektif getirdi. Hacettepe Üniversitesi Hastanesi’nde uzun yıllar görev alan Sevgül Şahin, salgın sürecinde çocuklarla nasıl ilgilenildiğini anlattı. Çocuklara karşı hassasiyeti ile bilinen oyuncu Sumru Yavrucuk ise evde yeni bir hayat kurmaya çalıştığından söz etti. Başarılı oyuncu hayat normalleştiğinde sağlıkçı Sevgül Şahin ve kızı Sena’yı oyununa davet ettiğini belirtti.

Gökhan Türkmen Sen İstanbul’sun şarkısını COVID-19’u atlatan profesöre söyledi

Programın ilerleyen bölümlerinde karşımıza Gökhan Türkmen ve COVID-19 virüsünü atlatmış olan Prof. Dr. Oğuz Özyaral’ı çıkartan Gökhan Çınar, izleyicileri ikilinin keyifli sohbetiyle baş başa bıraktı. Salgın dönemindeki alışkanlıklarından bahseden Gökhan Türkmen, bu sürecin çocuklarla kaliteli zaman geçirmek için güzel bir fırsat olduğunu belirtti. Hastalığı atlatan Prof. Dr. Oğuz Özyaral ise bunun moral ve pozitif bir psikolojiyle mümkün olacağını bildirdi. Hastalık süresi boyunca aldığı destek mesajlarının önemine dikkat çeken Prof. Dr. Oğuz Özyaral, bu hastalıktan korkmamak gerektiğini söyledi. Sağlık çalışanlarının çok zor bir görev üstlendiğini belirten Gökhan Türkmen, tüm çalışanlarının en kısa zamanda aileleriyle buluşmasını ümit ettiğini sözlerine ekledi. Sen İstanbul’sun şarkısını Prof. Dr. Oğuz Özyaral için seslendiren Gökhan Türkmen, müziği ile programa renk kattı.

Mustafa Ceceli’den miniklere moral şarkısı

Uzman klinik psikolog Gökhan Çınar son bölümde ise Mustafa Ceceli ve hemşire Jale Yeni’yi buluşturdu. Pandemi kliniğinde hemşirelik yapan Jale Yeni, kızları Bilgi ve Berrak ile birlikte programa katıldı. Sohbetin başlarında sağlık çalışanlarına karşı minnetini aktaran Mustafa Ceceli, sağlık personelinin yaptıkları işin kutsal boyutlarından bahsetti. Mustafa Ceceli, hemşire Jale Yeni’nin kızları ile tatlı bir sohbet gerçekleştirdi. Müziğe olan ilgileri üzerine gerçekleştirdikleri sohbet, programa çok özel görüntüler kattı. Jale Yeni ve kızları Mustafa Ceceli’den Unutamam şarkısını okumasını rica etti. Program bu görüntüler eşliğinde son buldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Doğa ve insana dair sıra dışı bir film: Kovan
Doğa ve insana dair sıra dışı bir film: Kovan
Yedikule Hisarı restore ediliyor
Yedikule Hisarı restore ediliyor