E-Ticaretin Gözdesi Tesettür Siteleri

Son yıllarda sayıları hızla artan e-ticaret sitelerinin yeni gözdesi tesettür siteleri.

E-Ticaretin Gözdesi Tesettür Siteleri
12 Haziran 2013 - 00:00

Artık internet hayatımızın her alanında. Cep telefonu, saat, elektronik aletler, kozmetik, yemek, sebze-meyve internette ne ararsanız mevcut.  İnternetten bir kilo domates alan da var, beyaz eşya alan da.  Hızla değişen Türkiye ile birlikte Türk insanının alışveriş alışkanlığı da değişiyor.  “Dokunmadan almam!” anlayışı yerini çoktan e-ticaret sitelerinin “bakarak alma” alışkanlığına bıraktı.


E-ticaret sitelerinin uygun kampanyaları ve ödeme seçenekleri,  ürün çeşitliliği ve satın alınan ürünleri hızlı bir şekilde kapıya kadar teslim etmeleri sayesinde Türk insanı e-ticarete oldukça sıcak bakıyor.


Bununla birlikte her alanda olduğu gibi tesettür giyim de hızlı bir şekilde e-ticarete kapılarını açtı.  Türkiye’de muhafazakar giyim tarzını benimseyenler oldukça fazla. Durum böyle olunca da birçok kişi ya kendi markalarını ya da farklı markaları satışa sunduğu e-ticaret sitesi edindi. 


E-ticarette tesettür giyimin hızlı bir ilerleme kaydettiğini belirten esarpsepeti.com’un yöneticisi Ufuk Tatlıseven, e-ticarette tesettürün öncülerinden olan Eşarp Sepeti’nin sunduğu imkanları şu şekilde sıraladı:


Artık tesettür giyimi tercih edenlerin hayat tarzına ve ihtiyacına göre istedikleri her ürün rahatça bulunabilmektedir. Bundan sonraki zorluk seçimde başlamaktadır. Gerçekten o kadar çok marka ve o kadar çok ürün ve renk seçeneği var ki, her seçeneği görebilmek aralarından seçim yapmak neredeyse imkansız halle gelmiştir. İşte bu noktada hayatımıza giren Eşarp Sepeti bize bu konuda çeşitli fırsatlar sunuyor. 


On binlerce eşarp ve şalın aynı mağazada olduğunu ve hepsine detaylı bir şekilde inceleme ve karşılaştırma fırsatı sunulduğunu düşünün. Üstelik %70’e varan indirimler ve sürpriz hediyelerle birlikte ayağınıza kadar gelen şık hediye paketleri ile teslim ediğini… 


Birkaç yıl öncesine kadar böyle bir hizmetin veriliyor olması hayal bile edilemezdi. Eşarp Sepeti yaklaşık üç yıldır her gün bunu yapıyor.


Her müşterisi için her gün inanılmaz bir alışveriş deneyimi vaat ediyor.


Gözünüzün önüne serilen on binlerce renk desen arasında size yakışan eşarbı yorulmadan, bütçeyi aşmadan ve en hızlı bir şekilde almak; alışveriş keyfi bu olsa gerek.


Eşarp Sepeti’nde ürün seçerken şunu düşünürüz: Sitemizde herkes için bir eşarp mutlaka var ve sitemizden alışveriş yapan herkes kendini mutlaka özel hissetmeli. Sanırım on binlerce dostumuzun ısrarla ve defalarca alışveriş yapmasının sırrı bu. 


murekkephaber.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Günün Başlıkları