Buket Uzuner, Mürekkep Haber Instagram hesabına konuk oluyor
Reklam

Buket Uzuner, Mürekkep Haber Instagram hesabına konuk oluyor

Mürekkep Haber Instagram hesabımızda cumartesi ve pazar akşamları yaptığımız canlı yayınlarda birbirinden ünlü konukları ağırlamaya ve kültür sanat gündeminin nabzını tutmaya devam ediyoruz.

30 Mayıs 2020 - 12:15

Cuma günleri Mürekkep Haber editör ve yazarlarının katılımıyla gerçekleşen canlı yayınların 30 Mayıs’a denk gelen bu haftaki bölümünde konumuz “Türkiye ve Dünyadaki En İyi Müzeler” oldu. Renkli görüntülere sahne olan programda Mürekkep Haber yazar ve editör kadrosu sırasıyla hem Türkiye’de hem de dünyanın pek çok ülkesinde yer alan müzeleri ele aldı. Pek çok önerinin de yer aldığı programın bu haftaki bölümüne Murat Erdin Suat Bekik ve Ali İzzet Keçeci katıldı. Elif Soykan ise her hafta olduğu gibi bu hafta da sunucu koltuğundaydı.

Mürekkep Haber Instagram hesabını takip etmek için tıklayınız

31 Mayıs’ta Konuğumuz Usta Yazar Buket Uzuner

Mürekkep Haber Instagram hesabımızda cumartesi ve pazar akşamları yaptığımız canlı yayınlarda birbirinden ünlü konukları ağırlamaya ve kültür sanat gündeminin nabzını tutmaya devam ediyoruz. 31 Mayıs Pazar akşamı gerçekleştireceğimiz programın konuğu Türk edebiyatının en önemli yazarlarından Buket Uzuner olacak. Buket Uzuner “Mürekkep Lekesi” konu başlığında Elif Soykan’ın sorularını yaınıtlayacak. Canlı olarak yayınlanacak olan programın başlama saati 21.30.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mürekkep Kısa Film Söyleşileri: Deniz Telek
Mürekkep Kısa Film Söyleşileri: Deniz Telek
Çağımızda bir halk şairi: Aşık Veysel
Çağımızda bir halk şairi: Aşık Veysel