Aziz Kedi ve Feyyaz Yiğit İCAF Karantina Günlükleri’nde
Reklam

Aziz Kedi ve Feyyaz Yiğit İCAF Karantina Günlükleri'nde

İCAF Karantina Günlükleri, birer gün arayla birbirinden değerli sanatçıları instagram hesabında ağırlamaya devam ediyor. 3 Nisan Cuma günü ICAF Instagram hesabını devralacak isimler ise; Aziz Kedi ve Feyyaz Yiğit.

02 Nisan 2020 - 13:09

İlk kez Disko Kralı programında oynağı skeçlerle tanınan, "Olduğu Kadar", "Aptal" ve "8-9 Senedir Kendimi İyi Hissetmiyorum" kitaplarının yazarı, Ali Atay ve Aziz Kedi ile birlikte "Ölümlü Dünya", "Cinayet Süsü" filmlerinin senaristliğini yapan Feyyaz Yiğit ve Okan Bayülgen ile televizyon dünyasına giren, yazar, çizer ve oyuncu Aziz Kedi, 3 Nisan Cuma günü saat 20:00’de @istcaf takipçileri ile buluşacak.

Ünlü İsimler Canlı Yayında

Yayınlarda şu ana kadar; çizgi roman yazarı, çizeri, Seyfettin Efendi ve Olağanüstü Maceraları'nın yaratıcısı Devrim Kunter, Ankaralı sanatçı Gökhan Tüfekçi nam-ı diğer Kara Gözüktü Kaptan, Peri: Ağzı Olmayan Kız ve Baskın filmlerinin ödüllü yönetmeni Can Evrenol ve Toys Of Norton hesabının yaratıcısı, figür fotoğrafçısı Ulaş Şentürk, , illüstratör, oyuncak ve obje tasarımcısı Bülent Gültek, Bilge Kösebalaban ve Güven Erkin Erkal gibi isimler yer aldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Nuh Tepesi Filmi HBO'da gösterilecek
Nuh Tepesi Filmi HBO'da gösterilecek
Çanakkale için bienal vakti: 7. Çanakkale Bienali başlıyor
Çanakkale için bienal vakti: 7. Çanakkale Bienali başlıyor