Alejandro Zambra İTEF 2020 ekranında okurlarıyla buluşuyor
Reklam

Alejandro Zambra İTEF 2020 ekranında okurlarıyla buluşuyor

Ünlü gazeteci, yazar Nilay Örnek’in moderatörlüğünde yapılacak bu canlı yayında, Şilili yazarın deneme ve öykülerinden oluşan Serbest Kürsü adlı eseri üzerine eğlenceli bir sohbet sizleri bekliyor. 

15 Haziran 2020 - 13:50

İlk romanı Bonzai ile geniş bir okur kitlesine ulaşan, Latin Amerika’nın sesi Alejandro Zambra İTEF 2020 ekranında okurlarıyla buluşuyor. Ünlü gazeteci, yazar Nilay Örnek’in moderatörlüğünde yapılacak bu canlı yayında, Şilili yazarın deneme ve öykülerinden oluşan Serbest Kürsü adlı eseri üzerine eğlenceli bir sohbet sizleri bekliyor. 

Zambra ile anlatı dünyasının nasıl şekillendiği, çocukluğu ve edebiyata bakışı gibi konuları ele alınacağı bu konuşma 16 Haziran Salı günü, saat 21.00’de #ITEF2020Ekranda gerçekleşecek.

İTEF’in internet sitesinden (www.itef.com.tr) bu konuşmaya kayıt olunabilecek, ardından kayıtta belirtilen e-posta adresine gelen bağlantı ile Zoom üzerinden etkinliğe katılınabilecektir. Simultane tercümenin olacağı etkinlikte izleyicilerin bunun için yapması gereken, Türkçe şıkkı olmadığı için Korece seçeneğini seçmek olacak. (Katılım 1000 kişiyle sınırlı olacaktır.) 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Doğa ve insana dair sıra dışı bir film: Kovan
Doğa ve insana dair sıra dışı bir film: Kovan
Yedikule Hisarı restore ediliyor
Yedikule Hisarı restore ediliyor