Yeni çıkan kitaplar: Blöf
Reklam

Yeni çıkan kitaplar: Blöf

Amerikalı yazar Michael Kardos'un yayınlandığı günden itibaren dünya çapında büyük ilgi gören romanı Blöf, April Yayıncılık etiketi ile raflardaki yerini aldı.

28 Eylül 2020 - 15:19

Romanın kapağa da taşınan cümlesi, kaybedecek hiçbir şey kalmayınca, her şeyi riske edersin. Risk almaya, hayat oyununu hilesiz kazanmaya, poker masasına geleceğini koymaya dair bir roman Blöf. 

Amerikalı yazar Michael Kardos'un yayınlandığı günden itibaren dünya çapında büyük ilgi gören romanı, Esra Even çevirisiyle Türkçede. Hızlı maceranın kalbinde bir kadın sihirbaz var. Sihirbazlık dünyasındaki maharetini gerçek hayata taşıyamayan Natalie bir gün reddedilmesi zor bir teklif alıyor ve büyük macera başlıyor.

Michael Kardos Blöf'ün yazım hikayesini anlatırken "bilimsel altyapısı kuvvetli, sihrin ve pokerin zorlu dünyasına meydan okuyan, aynı zamanda macerası ve hızı yüksek bir roman olmasını istedim, uzun yılların çalışması sonucunda Blöf'le istediğim hikayeyi anlattım" diyor. 

Michael Kardos akademisyen bir isim, Mississippi Üniversitesi'nde yaratıcı yazarlık programını yönetiyor ve İngilizce departmanında 20. ve 21. yüzyıl modern Amerikan Edebiyatı üzerine dersler veriyor.  

Blöf'ün kapak tasarımı Murat Yılmaz'a ait. 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Arnavutluk sineması İstanbul'a taşınıyor
Arnavutluk sineması İstanbul'a taşınıyor
20 günde 14 farklı tiyatro oyununu yaklaşık 10 bin kişi izledi
20 günde 14 farklı tiyatro oyununu yaklaşık 10 bin kişi izledi