Wombhobby ile artık herkes bir sanatçı
Reklam

Wombhobby ile artık herkes bir sanatçı

Sitede bulunan sayılarla boyama setleri insanların en güzel eserleri kolaylıkla meydana getirmesini sağlamaktadır. Bu setler sayesinde herkes bir sanatçı edasına bürünebilmektedir.

25 Şubat 2021 - 21:29

Resim yapmanın ve boyalarla oynamanın insan psikolojisine sağladığı yarar birçok uzman tarafından kanıtlanmış bir gerçektir. Resim yapmak ve boyamak bir insanın elde edebileceği en güzel hobidir. İnsanlar tuvallerin karşısına geçip ellerine de fırçaları aldıklarında o an buldukları huzurla içlerinden ne geliyorsa yapmaktadırlar. Tamamen iç huzurun kaynağı olan resim sanatı insanları başka evrenlere taşımaktadır. Site bu iç huzura kavuşmak isteyen müşterilerine kaçırılmayacak hizmetler sunmaktadır. Site tüm Türkiye'ye hizmet vermektedir. Ayrıca kapıda ödeme seçeneği de sunan Wombhobby.com internetten alışveriş yapma konusunda tereddütleri olan müşterilerine de güvenli bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

Wombhobby Sayılarla Boyama Setleri

Sitede bulunan sayılarla boyama setleri insanların en güzel eserleri kolaylıkla meydana getirmesini sağlamaktadır. Bu setler sayesinde herkes bir sanatçı edasına bürünebilmektedir. Sayılarla boyama setlerinde eyfel kulesi, çiçekleri dansı, düşünen maymun, fil resimleri, karetta karetta gibi birbirinden farklı resimler tuvallere işlenmektedir. Sayılarla boyama setlerinin içinde resimlerin sayılarla beraber işlendiği tuvaller, 3 farklı boyutta fırçalar (1 adet orta boy fırça, 1 adet büyük boy fırça, 1 adet küçük boy fırça) resimlerin gerektirdiği tüm su bazlı akrilik boyalar, askı aparatı ve kullanım kılavuzu bulunmaktadır.

Ayrıca resmin renkli halinin küçük boyuttaki hali de setin içinde bulunmaktadır. Bu sayede insanlar çok daha kolay bir şekilde eseri meydana getirebilmektedirler. Her yaştan insanın sanata kavuşmasını sağlayan sayılarla boyama setleri insanların hiçbir beceri gerektirmeden de güzel eserler vermelerini sağlamaktadır. Müşteriler evlerini kendi yaptıkları sanat eserleri ile süslemenin verdiği mutluluğu bu setler sayesinde yakalamaktadırlar. Resim yapmanın ve bir eser meydana getirmenin verdiği hazzı neredeyse hiç bir faaliyet verememektedir.

Manzaralı Sayılarla Boyama Seti

Sitede birçok manzara içerikli sayılarla boyama setleri bulunmaktadır. Manzaranın insana verdiği umut ve huzur bambaşkadır. Bu huzuru bulmak isteyenlerin ve evlerini kendi yaptıkları manzara resimleri ile süslemek isteyenlerin hiç tereddüt etmeden seçmek istediği bir sayılarla boyama setidir.

Ünlü Eserler Sayılarla Boyama Seti

Sitede birçok birbirinden güzel ünlü eserler sayılarla boyama setleri bulunmaktadır.

Sayılarla boyama setleri içerisindeki bazı ünlü eserler şu şekildedir:

 • Marilyn Monroe portresi
 • Picasso eserleri
 • Cafe de Teras eseri
 • Charlie Chaplin portresi
 • Monet hassas bahçesi
 • Van Gogh ayçiçekleri

Çocuklar İçin Sayılarla Boyama Setleri

Çocuklar boyamaya ve el işleriyle uğraşmaya büyüklerden daha çok ilgilidir. Çocuklarının el motor gelişiminin sağlanmasını ve çocukların güzel hobiler edinmesini isteyen ebeveynler sitedeki çocuklar için setleri oldukça fazla tercih etmektedir.

Çocuklar için sitede bulunan bazı setler şu şekildedir:

 • Kil ile akrilik boyama seti
 • Sevimli geyik sayılarla boyama seti
 • Zürafa sayılarla boyama seti
 • Kuş evi boyama

Tüm sayılarla boyama ürünlerimizi incelemek için: https://www.wombhobby.com/

YORUMLAR

 • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Jeffrey Dean Morgan'ın eşinin ardından oğlu da The Walking Dead'de
Jeffrey Dean Morgan'ın eşinin ardından oğlu da The Walking...
Brezilya'da yeni İsa heykeli inşa ediliyor
Brezilya'da yeni İsa heykeli inşa ediliyor