Unforgotten 4. sezonuyla geri dönüyor

Unforgotten, yeni sezonuyla 18 Mart Perşembe günü saat 21:00’da Digitürk 114. ve Tivibu 143. kanalda yayınlanacak. 

Reklam
Unforgotten 4. sezonuyla geri dönüyor
02 Mart 2021 - 10:37

İngiliz drama kanalı BBC First Mart ayında heyecanı bir üst noktaya taşıyor. En çok izlenen suç dramalarından Unforgotten, yeni sezonuyla 18 Mart Perşembe günü saat 21:00’da Digitürk 114. ve Tivibu 143. kanalda yayınlanacak. 

Esrarengiz cinayetlerin etrafında, farklı karakterlerin yaşamlarını konu alan yapım, suç ögeleri arasında psikolojik çözümlemelerle olaylara derinlik katıyor. 

Nicola Walker ve Sanjeev Bhaskar'ın rol aldığı BAFTA ödüllü suç dram dizisi, dördüncü sezonda ise yeni gizem perdelerini aralıyor. Yeni sezonda Dedektif Cassie Stuart ve Dedektif Sunny Khan polis teşkilatıyla kaygı verici bağlantıları olan bir vakaya atılıyor. Cassie ve Sunny’in hurdalıkta bir ceset bulmasıyla, soruşturma her biri 1989 yılındaki hukuk ve polis eğitimiyle bağlantısı olan dört şüpheliyi ortaya çıkarıyor. Hayatları o dönemden bu yana farklı yönlere ilerlermiş olan şüphelilerin bazıları gittikçe zenginleşirken bazıları ise sıkıntılı günler geçiriyor. Dedektifler soruşturmanın daha da içine doğru çekilirken ortaya çıkardıkları gerçekler onları ummadıkları bir duruma sokuyor. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum