Uluslararası kısa film festivallerinin giriş fragmanlarını bir...
Reklam

Uluslararası kısa film festivallerinin giriş fragmanlarını bir Türk yönetmen hazırladı

Yönetmen Burak Kum, filmleriyle ödüller almanın yanı sıra e Hollywood Short Film Festival ve Roma Short Film Festival'in de giriş videolarını hazırladı.

30 Mart 2021 - 09:07 - Güncelleme: 30 Mart 2021 - 09:20

Ülkemizde kısıtlı şartlarla üretilen kısa filmlerin uluslararası platformlarda gösterimi kısa film yapımcı ve yönetmenleri için her zaman oldukça zor ilerleyen bir süreç. Bu sürece dahil olan kısa film üreticileri film maliyetlerinin ötesinde katılım bedelleri gibi ekstra bütçeler ile de karşılaşıyorlar. Bu zorlu süreçlerden geçerken zaman zaman yüzümüzü güldüren haberler de alıyoruz. Uluslararası kısa film festivallerinin giriş fragmanlarını bir Türk yönetmen hazırladı. Yönetmen Burak Kum, filmleriyle ödüller almanın yanı sıra e Hollywood Short Film Festival ve Roma Short Film Festival'in de giriş videolarını hazırladı.

Burak Kum'un hazırladığı giriş videoları şöyle:

Hollywood Kısa Film Festivali

Roma Kısa Film Festivali
 

 


Roma Kısa Film Festivali, Roma'da (İtalya) yeni kurulmuş bir festival ve yeni ortaya çıkan film yapımcıları için bir fırsat yaratmayı amaçlıyor. Amacımız, yeni deneyimler yaratan ve sınırlı kaynaklarla benzersiz hikayeler anlatan düşük bütçeli filmleri destekliyor..
 

 

 

Kaynak: murekkephaber.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Jeffrey Dean Morgan'ın eşinin ardından oğlu da The Walking Dead'de
Jeffrey Dean Morgan'ın eşinin ardından oğlu da The Walking...
Brezilya'da yeni İsa heykeli inşa ediliyor
Brezilya'da yeni İsa heykeli inşa ediliyor