Türk-Amerikan ortak yapımı X The End Time filmi fragmanı ile dikkat çekti

Tük-Amerikan ortak yapımı X The End Time filminde dünyaca ünlü Holywood yıldızları Costas Mandylor, Kristanna Loken, Tom Didiman, Franky Lankester gibi oyuncuların yanı sıra Türkiye’den de Wilma Elles, Selahattin Taşdöğen gibi oyuncuların rol alıyor. Filmin fragmanı Amerika’da gösterime girdiği ilk üç günde ik ibuçuk milyon izlenmeye ulaştı.

Reklam
Türk-Amerikan ortak yapımı X The End Time filmi fragmanı ile dikkat çekti
15 Temmuz 2021 - 16:11

Türk asıllı yönetmen Sean GK’nin yönetmenliğini üstlendiği ve dünyaca ünlü Holywood yıldızlarının da rol aldığı X The End Time filminin fragmanı üç günde iki buçuk izlenmeye ulaştı.

Merkezi ABD’de bulunan Newway Film Stüdyoları’nın hazırladığı Tük-Amerikan ortak yapımı X The End Time filminde dünyaca ünlü Holywood yıldızları Costas Mandylor, Kristanna Loken, Tom Didiman, Franky Lankester gibi oyuncuların yanı sıra Türkiye’den de Wilma Elles, Selahattin Taşdöğen gibi oyuncuların rol alıyor. Filmin fragmanı Amerika’da gösterime girdiği ilk üç günde ik ibuçuk milyon izlenmeye ulaştı.

Çekimlerinin bir bölümü Türkiye’de İzmir ve çevresinde tarihi mekanlarda yapılan X The End Time filminde, meteor yağmuru sonucu sağ kalan bir avuç insanın var olma mücadelesi anlatılıyor. Türkiye’de başlayan filmin çekimlerine halen Amerika’da devam ediliyor.

Film hakkında konuşan Sean GK: “Türkiye aslında çok modern bir ülke. Fakat ülkemizde çekilen ve dünyada gösterime giren yabancı filmlere baktığımız zaman daha farklı gösteriliyor. Biz bu filmle başta İzmir olmak üzere ülkemizin tarihi ve doğal güzelliklerini ve insanımızın güzelliklerini bir şekilde dünyaya tanıtmayı amaçlıyoruz. Bu amaçla filmin fragmanını da Türkiye’de çektik” dedi.

Yapımcılığını Sean GK ve Maxx Oliver’in yaptığı filmin yönetmen koltuğunda yine Türk asıllı Amerikalı Yönetmen Sean GK var. Seferihisar Antik Teos kenti, Alanya, Kapadokya, Frigya gibi tarihi mekanların tanıtımının da yapılacağı filmin 2022 yılının Temmuz ayında dünya çapında vizyona girmesi bekleniyor. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum