Tuba Ünsal ve Tuna Kiremitçi ENKA Sanat’a konuk oluyor
Reklam

Tuba Ünsal ve Tuna Kiremitçi ENKA Sanat’a konuk oluyor

ENKA Sanat, Çiğdem Erken moderatörlüğünde kültür sanat sohbetlerini evlere taşımaya devam ediyor. Ünlü konukların katılımı ile Enka Sanat’ın Instagram hesabı üzerinden gerçekleşen canlı yayın serisine 22 Mayıs Cuma akşamı oyuncu ve yapımcı Tuba Ünsal, 29 Mayıs Cuma akşamı ise müzisyen ve yazar Tuna Kiremitçi konuk olacak.

21 Mayıs 2020 - 22:06

ENKA Sanat’ın Instagram hesabı üzerinden canlı yayınlanan ve koronavirüs etkisinde, kültür sanat sektörünün geçmişi, bugünü ve geleceğinin konuşulduğu “Çiğdem Erken ile 21.15 Sohbetleri” serisi evlere misafir olmaya devam ediyor.

Cuma gününüz tiyatro ve müzik ile dolsun

22 Mayıs Cuma akşamı gerçekleşecek canlı yayına bugüne dek sayısız projeye imza atan, oyuncu ve tiyatro prodüktörü Tuba Ünsal konuk olacak. Son yıllarda başta Kürk Mantolu Madonna ve Lal Hayal olmak üzere birçok başarılı tiyatro oyununun prodüktörlüğünü üstlenen Ünsal, tecrübelerinden yola çıkarak, oyunculuk, yapımcılık, sahne sanatları ve sektöre dair merak edilenleri canlı yayında yanıtlayacak.

29 Mayıs Cuma akşamının canlı yayın konuğu, çeşitli sanatçılarla yaptığı düetlerle ve şiirleriyle adından sıkça söz ettiren, müzisyen ve yazar Tuna Kiremitçi olacak. Müzik ve edebiyat üzerine yoğunlaşan kariyerinden bahsedecek sanatçı, hayranlarından gelen soruları da yanıtlayacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkiye’nin en güzel kanyonları
Türkiye’nin en güzel kanyonları
Beyoğlu Sineması'dan 'yeniden açılış'a özel seçki
Beyoğlu Sineması'dan 'yeniden açılış'a özel seçki