The Witcher'ın öncesini anlatacak olan The Witcher: Blood Origin'in oyuncu kadrosu şekilleniyor

Netflix, The Witcher'ın öncesini anlatacak The Witcher: Blood Origin'in oyuncu kadrosuna katılan isimleri duyurmaya devam ediyor. Dizide Scían karakterini Michelle Yeoh canlandıracak.

Reklam
The Witcher'ın öncesini anlatacak olan The Witcher: Blood Origin'in oyuncu kadrosu şekilleniyor
07 Temmuz 2021 - 08:49

The Witcher dünyasından 1200 yıl önce bir elf dünyasında geçen Blood Origin, zamana yenik düşmüş bir hikayeyi anlatıyor. Dizi, ilk Witcher'ın kökenleriyle birlikte canavarları, insanları ve elfleri bir araya getiren kürelerin birleşimine ışık tutacak.

Canlı çekim tekniği kullanılarak 6 bölümlük bir mini dizi olarak karşımıza çıkacak olan Blood Origin, Netflix’in popüler dizisi The Witcher’in öncesini anlatacak. 

Michelle Yeoh ile beraber dizinin oyuncu kadrosunda Laurence O’Fuarain yer alıyor. O’Fuarain, dizide Kral'ı korumaya yemin etmiş bir savaşçı klanından gelen Fjall'ı canlandıracak. Fjall, çok sevdiği biri savaşırken kendini onun için feda ettiğinden beri içinde derin bir öfkeyle yaşamaya başlar. Öyle bir öfke ki onun hayatla barışmasına izin vermez. Kurtuluş arayışındaki Fjall, kargaşa içindeki Kıta'da bir intikam fitilini ateşlerken kendini en olası müttefiklerin yanında savaşırken bulacak.  

Dizi sorumlusu Declan de Barra, yürütücü yapımcı görevini Lauren Schmidt Hissrich ile paylaşıyor. 

Andrzej Sapkowski, dizinin kreatif danışmanı olarak görev alıyor. Hivemind’ten Jason Brown ve Sean Daniel ile Platige Films'ten Tomek Baginski ve Jarek Sawko ise diğer yürütücü yapımcılar arasında.

YORUMLAR

  • 0 Yorum