Tekne turları ile Antalya'yı keşfetmeye hazır mısınız?

Antalya’nın tekne turları için hangi limandan ne zaman yola çıkmalı ve nereleri görmelisiniz? Tekne turları ile Antalya’yı keşfetmeye hazır mısınız?

Reklam
Tekne turları ile Antalya'yı keşfetmeye hazır mısınız?
09 Nisan 2021 - 13:07 - Güncelleme: 09 Nisan 2021 - 13:12

Akdeniz’in kıyı illerinden bir tanesi olan Antalya, masmavi ve çarşaf gibi denizi ile sizleri büyüleyebilir. Türkiye’nin tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken bu ilinin mavinin en güzel tonları ile bezenmiş güzelliklerine daha yakından tanık olmak için, tekne turları tercih edebileceğiniz en iyi seçeneklerden bir tanesi. Peki Antalya’nın tekne turları için hangi limandan ne zaman yola çıkmalı ve nereleri görmelisiniz? Tekne turları ile Antalya’yı keşfetmeye hazır mısınız? O zaman şimdi harika koyları keşfetme zamanı…

En Güzel Koyları Keşif İçin Nereden Ve Ne Zaman Yola Çıkmalısınız?

Antalya’nın benzersiz koylarını keşfe çıkmak için, güne erken başlamanız gerekiyor. Her tekne turu için ortak bir hareket zamanı yok, ancak tur tekneleri genellikle saat 10:00 – 11:00 hareket ediyor ve turlar kimi zaman 6 saati bulabiliyor. Tur tekneleri çoğu zaman kişi başı ücret olarak 100 – 200 TL talep ediyorlar ve buna öğle yemeği de dahil.

Kaş ve Kalkan, Antalya’nın en fazla dikkat çeken beldeleri olarak karşımıza çıkıyorlar. Antalya Kaş ve özellikle Kalkan, her yıl turistlerin ilgisini ciddi oranda çektikleri için, Antalya’nın turzim merkezi olan iki belde olarak karşımıza çıkıyorlar. Tekne turları sayesinde Maradi, Meis Adalarını görebilir, Kalkan’a yakınlığı ile dikkat çeken ve Antalya’nın en güzel plajlarından bir tanesi olan Kaputaş Plajı’nı ziyaret edebilir, Kekova’yı yakından görebilir ve keşfedebilirsiniz.

Tekne turları aynı zamanda turistlere mehtap turları, akşam yemeği sunulan turlar ve daha pek çok farklı seçenek te sunuyorlar. Mavi turlar ve günlük turlar sayesinde, Akdeniz ve Antalya’yı çok daha iyi keşfedebilirsiniz. Elbette harika bir tekne turu sonrası, günü nerede bitireceğiniz de ayrıca önem kazanıyor. Ancak Antalya’da bunun için de harika seçenekler mevcut.

Dinlendirici Bir Konaklama İçin Kiralık Villa Seçeneğini Değerlendirin

Dinlenmek, Antalya gibi her adımı tarihi ve doğal güzelliklerle süslü bir il için son derece önemli. Tam bir konfor ve rahatlık için ise yerli ve yabancı turistler genellikle Kalkan Villa seçeneklerini değerlendiriyorlar. Her türden tatil deneyimi için uygun olan villalar, sizlere internet bağlantısından  mikrodalga fırına kadar pek çok hizmeti sizlere sunuyorlar. Buna bir de eşsiz Antalya Manzarası, ferah odalar, alttan aydınlatmalı taş cepheli villa duvarları, havuz ve özel şezlonglar eklenince, dinlenme işi çok daha keyifli bir hal alıyor. Bu nedenle, tekne turlarından sonra kiralık villa opsiyonlarını değerlendirmenizi öneririz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum