Şokopop'tan altı bölümlük Zeki Müren biyografisi

Yayın hayatına YouTube’da “Türkiye’nin en derin magazin çukurunu kazma” mottosuyla başlayarak, ikonik magazin figürlerinin detaylı biyografilerinden 90’ların hafızamıza kazınan sansasyonel olaylarına kadar pek çok unutulmaya yüz tutmuş anı gün yüzüne çıkararak izleyiciyle buluşturan Şokopop, yepyeni içerikleri ile Gain’de olacak.

Reklam
Şokopop'tan altı bölümlük Zeki Müren biyografisi
05 Ocak 2021 - 20:41

Türkiye magazin tarihinin hafızalara kazınan olaylarını ve insanlarını YouTube’da yayınladığı videolar ile yeniden gündeme getirerek her bir işiyle günlerce konuşulan Şokopop, dört farklı programla magazin dünyasının nostaljik derinliklerine inmeye Gain’de devam ediyor. Birbirinden merak uyandırıcı programlarda skandallardan şarkılara her durakta durulacak, Zeki Müren’den Tarkan’a Türkiye popüler kültür tarihinin en ikonik figürleri mercek altına alınacak.

Türkiye’nin en derin magazin çukurunun kazıcısı Şokopop, Türkiye’nin dört ikonuna odaklandığı serisiyle yalnızca Gain’de. Taçsız kraliçe Hülya Avşar, megastar Tarkan, Afrodit Banu Alkan ve bir döneme güzelliğiyle damga vuran Harika Avcı’nın kariyer yolculukları, iniş ve çıkışları, hikâyelerinin bilinmeyen yönleri, bugüne kadar bakılmamış bir pencereden ve Şokopop’un eşsiz anlatımıyla Ocak ayında Gain’de izleyicilerin karşısına çıkıyor. 

Şokopop’tan altı bölümlük Zeki Müren biyografisi

Zeki Müren biyografisi, Şokopop’un sunumuyla Ocak ayında Gain’de başlıyor. Türkiye’nin ‘Sanat Güneşi’nin hayatına dair en ince ayrıntılara değinen bu beş bölümlük dev biyografi belgesel serisi, ince elenip sık dokunmuş bir araştırma sürecinin ürünü. Müren’in binbir emek ve ustaca stratejilerle Türkiye’de star sistemini nasıl kurduğunu, bu erişilmez konumunu nasıl koruduğunu dinlerken çok etkileneceksiniz. Sanatçının özel hayatından şaşırtıcı kesitlerin yanı sıra kişiliğinin bilinmeyen yönlerine de ışık tutacak bu seriyi kaçırmayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum