Sónar Istanbul’un günlük programları açıklandı
Reklam

Sónar Istanbul’un günlük programları açıklandı

Avrupa’nın en prestijli festivalleri arasında yer alan Sónar’ın Istanbul ayağı, bu yılki programında; Paul Kalkbrenner, Adam Beyer, Ben Klock, DJ Kölsch, Paula Temple, Christian Löffler (Live), Red Axes (Live), Max Cooper (Live/AV), Oceanvs Orientalis gibi birbirinden değerli isimleri ağırlıyor.

25 Şubat 2020 - 22:38

Elektronik müzik başlığı altında her biri birinden değerli prodüktör ve grupları ağırlayacak Sónar İstanbul’un, bu yıla özel eklenen 5 Mart Perşembe akşamı, SonarClub by %100 Music sahnesinde; 1990’lı yıllarda DJ’lik hayatına başlayan, Almanya’da ismini duyurduktan sonra ortaya çıkardığı başarılı çalışmalarla dünya çapında üne kavuşan Almanya elektronik müziğinin dünyaya sunduğu efsane isim Paul Kalkbrenner, (((emre))) ve Günce Acı performanslarına ev sahipliği yapacak.

Sónar Istanbul’un ikinci günü olan 6 Mart Cuma akşamı, SonarClub by %100 Music Sahnesinde; Christian Löffler (Live), Red Axes (Live), Adam Beyer, VAAL, Oceanvs Orientalis ve Debora İpekel’e; SonarLab by Red Bull Sahnesinde; Bjarki, Catnapp, Skee Mask, TKO (Live) ve Milennal Hug’a; SonarHall Sahnesinde The Skin by re:sole, Actress + Young Paint (Live Ai/Av) ve DÖKK by Fuse’a; SonarMini Sahnesinde Ali Gültekin, Feyza Emir, Çağan Tunalı ve Nova Persona’ya; SonarScreen ise Zero Sum, Actress, Live Choir A.V. ve R.A.W. Live coding isimli görsel-işitsel şovlara ev sahipliği yapacak.

Sónar Istanbul’un üçüncü günü olan 7 Mart Cumartesi akşamı, SonarClub by %100 Music Sahnesinde; Max Cooper (Live), Kölsch, Ben Klock, Paula Temple, Erdem Tunalı ve Gülnihal’e; SonarLab by Red Bull Sahnesinde; Tzusing, Umfang, Denis Sulta, DJ Python ve Zozo’ya; ; SonarHall Sahnesinde Kelly Moran, Seefeel ve Umeda’ya; SonarMini Sahnesinde; Ece Özel, Aksak, Levent Alp, Fattish ve Ezgi Taşçeviren’e; SonarScreen ise Ambient A.V. by Max Cooper, Multiverse by Fuse, Chronosphere ve Yang Jahz görsel-işitsel şovlara ev sahipliği yapacak.

Sónar Istanbul:

Tarih:5-6-7 Mart 2020

Mekan: Zorlu PSM, Çeşitli Mekanlar

5 Mart Perşembe

SonarClub by %100 Music

21.00 günce acı

23.00 paul kalkbrenner

01.00 (((emre)))

 

6 Mart Cuma

SonarClub by %100 Music

20.30 debora ipekel

21.45 oceanvs orientalis / ex nihilio (live av)

23.15 christian löffler (live)

01.00 red axes (live)

02.00 vaal

04.00 adam beyer

 

SonarLab by Red Bull

20.00 tko (live)

20.45 millennial hug

22.45 catnapp

00.00 skee mask

02.00 bjarki

04.00 steffi

 

SonarHall

22.15 dökk by fuse

23.15 the skin by re:sole

00.30 actress + young paint (live ai/av)

 

SonarMini

21.00 nova persona

22.30 ali gültekin

00.30 feyza emir

02.30 çağan tunalı

 

SonarScreen

22.00 zero sum (av)

23.00 actress (live av)

00.45 live choir (av)

02.15 r.a.w live coding

 

7 Mart Cumartesi

SonarClub by %100 Music

20.30 gülnihal

22.00 erdem tunalı (live av)

23.15 max cooper (live av)

00.30 kölsch

02.30 ben klock

04.30 paula temple

 

SonarLab by Red Bull

20.00 zozo

21.45 dj python

00.00 tzusing

02.00 umfang

04.00 denis sulta

 

SonarHall

22.15 intensional particle by hiroaki umeda

23.15 kelly moran (grand piano av)

01.15 seefeel

 

SonarMini

21.00 ezgi taşçeviren

22.30 fattish

00.00 ece özel

01.30 aksak

03.00 levent alp

 

SonarScreen

22.00 yang jahz (av)

23.00 chronosphere (av)

00.15 multiverse by fuse

02.15 ambient av by max cooper

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ressam Sacha Jafri rekora koşuyor
Ressam Sacha Jafri rekora koşuyor
Zülfü Livaneli'den gençlere okuma önerileri
Zülfü Livaneli'den gençlere okuma önerileri