Odanıza Farklı Bir Hava Katın

Birbiri ile uyumlu ve şık bir ortam yaratabilmek için mobilya seçimi çok önemlidir. Mobilya ve aksesuarlarınızı seçtikten sonra, uyumlu renkler ile dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Reklam
Odanıza Farklı Bir Hava Katın
Editör: ilker önal
12 Nisan 2021 - 12:44

Birbiri ile uyumlu ve şık bir ortam yaratabilmek için mobilya seçimi çok önemlidir. Mobilya ve aksesuarlarınızı seçtikten sonra, uyumlu renkler ile dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Odanızı değiştirme işlemine başlamadan önce ne istediğinize karar verin. Modern ya da klasik tasarımlar mi tercih sebebiniz? Şık tasarımlar için; ahşap mobilyalar ya da gösterişli avize seçimi uygun olacaktır. Daha spor tasarım için ise; sade mobilyalar ve avizeler tercih edebilirsiniz. Odanıza farklı bir hava katmak için size önereceğimiz tavsiyeleri gelin hep birlikte inceleyelim.

 

Tarzınızı Yansıtan Mobilyalar

 

Tarzınıza uygun bir oda yaratmak istiyorsanız, bu aşamada mobilya seçimi oldukça önemlidir. İstediğinize göre modern ya da klasik mobilya tercih edebilirsiniz. Bu noktada önemli olan seçeceğiniz mobilyalar arasında dengeyi sağlayabilmektir. Örneğin; evinizin salonu için spor mobilya tercih edecekseniz, kumaşı daha zarif renklerden oluşan mobilyalar tercih edebilirsiniz. Daha şık bir oda yaratmak istiyorsanız, takımınıza uygun şık yastıklarla uyumlu koltuklar ile hoş bir uyum yaratabilirsiniz. Mobilyalarınızın rengi ile duvarlarınızın renginin uyum içerisinde olmasına dikkat etmelisiniz.

 

Şık Avizeler ile Dekorunuzu Tamamlayın

 

Şık bir ev dekorasyonununda en önemli ayrıntılardan biri de avizelerdir. Dekorasyon sırasında seçeceğiniz, şık avizeler odanıza çok yakışacaktır. Spor bir odaya sahipseniz tavandan sarkmalı halatlı avizeler tercih edebilirsiniz. Klasik odalarda ise şamdanlı avizeler odanızı tamamlayacaktır. Salon, mutfak ya da yatak odanız için de mobilyalar ile uyumlu avizeler kullanmalısınız.

 

Odanız İçin En Uyumlu Perdeler

 

Evinizde boydan pencereler ve muhteşem bir manzaraya sahipseniz, perdeler ile bu manzarayı kapatmamak daha mantıklı olacaktır; ancak perde kullanmak istiyorsanız, manzarayı kapatmayacak stor perdeler tercih edebilirsiniz. Gösterişli bir odaya sahipseniz daha sade perdeler tercih edebilirsiniz.

 

Doğru Berjer Seçimi

 

Ev dekorasyonlarının kurtarıcısı olan berjer, ek bir kişi koltuğu dışında dinleneceğiniz keyif koltuğudur. Keyif anlarınızda size eşlik eder. Berjer modelleri için https://www.wehomy.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum