Norm Ender: Kendi konserime para vererek katılmak zorunda kaldım

Her hafta hem Zorlu PSM %100 Studio sahnesinden hem de Zorlu PSM YouTube kanalından ulaşan “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin bu haftaki sürpriz konuğu sevilen rapçi Norm Ender oldu.

Reklam
Norm Ender: Kendi konserime para vererek katılmak zorunda kaldım
29 Ekim 2020 - 12:43

Her hafta Zorlu PSM %100 Studio sahnesinde Türkiye ve gündeme dair konuları ve farklı ilgi alanlarından ağırladığı sürpriz konuk sanatçıları ile seyirci karşısına çıkan İbrahim Selim’in sevilen şovu “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin bu haftaki konuğu, yakın zamanda çıkardığı 'İhtiyacım Yok' parçası ile sosyal medyada rekorlar kıran rapçi Norm Ender oldu.

Müzikten, stand-up’a, mizahtan güncel konulara; kültürün her alanına dokunan eğlence dolu dakikalar yaşanan programda sevilen rapçi Norm Ender’in kendisiyle ilgili samimi itirafları ve mütevazı tavrı seyircinin beğenisini topladı.

Sorulan sorulara verdiği içten tavrıyla da seyircinin ilgisini çeken rapçi, yaramaz bir çocuk olmamasına rağmen zaman zaman yaptığı yaramazlıkların suçunu kız kardeşinin üzerine attığını itiraf etti. Aslen İzmirli olduğunu belirten ünlü rapçi, İzmir’de gerçekleştirdiği bir organizasyonda kapıdaki insanların kendisini tanımaması sebebiyle içeri alınmadığını, görevlileri ikna etmek için posterlerde yer alan resmini bile gösterdiğini ancak kimseyi ikna edemeyince en sonunda kendi organizasyonuna para vererek katılmak zorunda kaldığını anlatması seyircileri kahkahaya boğdu.

Geçtiğimiz yıllarda hem sanat camiası hem de özel şirketlerce büyük bir ilgiyle karşılanan fidan bağışlama kampanyası “Fidan Challenge”ı başlatan kişi olan rapçi, kampanyanın bu kadar büyük bir ilgiyle karşılanmasının kendisinde şaşkınlık yarattığını, Tema Vakfı’nın bile konudan daha sonra haberdar olduğunu anlattı.

“İbrahim Selim ile Bu Gece”de programın en sevilen bölümlerinden olan “fondip” bölümünde seyircilerden birinin mırıldanarak söylediği ve çeşitli platformların dünya listelerinde kendine yer edinen “Mekanın Sahibi” şarkısını Norm Ender’in de bilememesi sahnede eğlenceli anlar yaşanmasına sebep oldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum