Konaklamalı Turlar ile Tazelen
Reklam

Konaklamalı Turlar ile Tazelen

Konaklamalı turlarda tur operatörünün kalite standartları genellikle sunmuş olduğu otel portföyünden anlaşılıyor. Bu durumu paket tur veya tatilinizi satın almadan önce satış danışmanınız ile görüşmelisiniz.

01 Mart 2021 - 17:50

Yılın yorgunluğunu ve stresini üzerinizden atabileceğiniz konaklamalı turlar ile zihninizi ve vücudunuzu tazeleyebilirsiniz. Yılın 365 günü düzenlenen bu turlar arasında nereler yok ki? Ülkemiz adeta bir turizm cenneti. Edirne’den Kars’a yüzlerce gezebilecek yer bulabiliyorsunuz. Bu turlarda son yıllarda adından çokça söz ettiren Tatil Küpü en iyi seçenekleri sunuyor.

Konaklamalı turlarda en çok tercih edilen her yıl Doğu Karadeniz turları olsa da hemen ardından Güneydoğu turları ve Akdeniz turları geliyor. Özellikle yaz döneminde Ankara çıkışlı konaklamalı turlar, İstanbul çıkışlı konaklamalı turlar ve İzmir çıkışlı konaklamalı turlar sunan bu operatör her şehre farklı seçenekler sağlamış. Ayrıca İstanbul, Ankara ve İzmir’in yanı sıra 81 ilden katılım fırsatı da sağlıyorlar.

Her şey dahil tatil otellerine kapanıp kalmaktan sıkılan herkes için her şey dahil turlarda organize edilmiş. Tur programları aslında yarım pansiyon olarak satışa sunuluyor. Tatil Küpü burada farklı bir konsept sunmuş. Dilediğiniz turu yarım pansiyon veya her şey dahil olarak alabiliyorsunuz. Bu sayede kesenizden çıkacak sürpriz giderlerden korunmuş oluyorsunuz.

Konaklamalı Turlarda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Konaklamalı turlarda tur operatörünün kalite standartları genellikle sunmuş olduğu otel portföyünden anlaşılıyor. Bu durumu paket tur veya tatilinizi satın almadan önce satış danışmanınız ile görüşmelisiniz. Sizlere konaklama hizmeti sağlanacak otellerin isimlerini öğrenmeli ve bu otellere bir göz gezdirmelisiniz.

Otelde sunulacak olan imkanlardan kahvaltıya, akşam yemeklerinden odalara kadar her türlü detayı öğrenmenizde fayda var. Tur sırasında oluşabilecek bir problemin sizi üzmemesi için bunu mutlaka yapın.

Paket tur programlarında konakladığınız otel kadar da tur otobüslerinde vakit geçirirsiniz. Bu sebeple nasıl bir araçla ve hangi koltukta gideceğinizi turunuzu satın alırken öğrenmelisiniz. Tüm detayları öğrendiğiniz bir turda daha az problem ile karşılaşırsınız.

Hafta Sonu Turları

Konaklamalı paket turlar arasında 1 gece konaklamalı turlar olarak da bilinen hafta sonu turları kısa bir gezinti veya tatil arayanlar için en güzel seçeneklerden biridir. Hafta sonu turları arasında bir gece konaklamalı Şile Ağva turu, Kapadokya turu, Abant turu, Pamukkale turu, Bursa Çanakkale turu ve Batı Karadeniz turu gibi bir çok seçeneği bulabilirsiniz.

Konaklamalı hafta sonu turlarının bir kısmı Cuma akşamı hareket ederken bir kısmı ise cumartesi sabah hareket sağlar. Bu durum seçmiş olduğunuz bölgenin bulunduğunuz ile uzaklığına göre değişir. Tatil Küpü hafta sonu turlarında Ankara çıkışlı bir çok seçenek sağlar. İstanbul ve İzmir çıkışlı ise Kapadokya turu organize ediyor.

Tüm turlarda 12 taksit sağlayan bu operatör A Grubu Seyahat Acentesi olması sebebiyle misafirlerine güven veriyor. Gönül rahatlığıyla aileniz, sevdikleriniz veya arkadaşlarınız ile katılabilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Jeffrey Dean Morgan'ın eşinin ardından oğlu da The Walking Dead'de
Jeffrey Dean Morgan'ın eşinin ardından oğlu da The Walking...
Brezilya'da yeni İsa heykeli inşa ediliyor
Brezilya'da yeni İsa heykeli inşa ediliyor