Kamufle: Çok içime kapanık bir çocuktum, içimde olanları kağıda döktüm

Büyük Ev Ablukada’nın sevilen solisti Gülinler’in sunduğu Zorlu PSM’nin yeni dijital serisi “Bir Masada Oturduk”, son dönem rap sahnesinin dikkat çeken isimleri arasında anılan Kamufle’yi ağırladı.

Reklam
Kamufle: Çok içime kapanık bir çocuktum, içimde olanları kağıda döktüm
07 Nisan 2021 - 14:45 - Güncelleme: 07 Nisan 2021 - 14:48

Çekimleri sevilen caz kulübü touché’de fiziki mesafe önlemleri ile gerçekleştirilen, Zorlu PSM Youtube kanalının yeni dijital serisi “Bir Masada Oturduk” yeni bölümünde rap sahnesinin dikkat çeken ismi Kamufle’yi ağırladı.

“Çok içime kapanık bir çocuktum, içimde olanları kağıda döktüm”

Yeni bölümünde Gülinler’in konuğu olan Kamufle, hem pandemi sürecinin kendisi için nasıl bir deneyim olduğunu hem de rap müziğin hayatındaki serüvenini paylaştı.

Pandemi sürecinde yeni bir albüm çıkararak dinleyicilerine ulaşmayı sürdüren Kamufle “Benim şansım evimde bir stüdyomun olmasıydı. Bu sayede üretmeye devam edebildim. Pandemide ne yaptım diye sorarlarsa durmadan ürettim diyebilirim.” sözleriyle pandeminin kendisi için nasıl geçtiğini anlattı. Yedi yaşında rap olduğunu bilmeden Kartel grubunu dinleyerek rap ile tanıştığını anlatan Kamufle, kendi rap müzik yolcuğunun on altı yaşında başladığını ifade etti. İçine kapanık bir çocukluk dönemi geçirdiğini vurgulayan sevilen rapçi; “Çok içine kapanık bir çocuktum, o zamanlar sadece içime kapanıklığımı kağıda döktüm.” sözleriyle bugünkü üretimlerinin kaynağını da vurguladı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum