İzmir Psikolog
Reklam

İzmir Psikolog

Depresyon, çocuk psikolojisi, lohusalık depresyonu, kaygı bozuklukları, panik atak gibi birçok hastalık modeli profesyonel psikologlar tarafından tedavi edilmektedir. Online tedavi yöntemi de tedavi yöntemlerden biri olmakta ve sıklıkla tercih edilmektedir.

11 Temmuz 2020 - 12:08

İzmir’de psikolog ihtiyacı duyan ve psikolojik tedavi görmek isteyen bireyler için firmamız hizmet vermektedir. Firmamız ve kliniğiniz uzun süredir İzmir şehrinde hastalarına hizmet vermekte olan bir klinik olmaktadır. Bu sebeple hastaların güvenilir bir psikolog ihtiyacına firmamız karşılık vermektedir. Firmamız, çok sayıda hasta tarafından tercih edilmekte olan bir psikolog modelidir. Depresyon, çocuk psikolojisi, lohusalık depresyonu, kaygı bozuklukları, panik atak gibi birçok hastalık modeli firmamız kliniklerinde çalışan profesyonel psikologlar tarafından tedavi edilmektedir. Kurumumuz çok sayıda hastalık modelini tedavi edebildiği gibi çok sayıda tedavi yöntemini de kullanabilmektedir. Online tedavi yöntemi de bu yöntemlerden biri olmakta ve sıklıkla tercih edilmektedir.

Online Terapi Nedir?

Psikolojik rahatsızlıklar ve ruhsal problemler insan hayatını sekteye uğratan, günlük hayatlarında problem çıkaran hastalık modellerinden olmaktadır. Ruhsal hastalıklar ve psikolojik problemler insanlara çok sayıda olumsuz sorunlar yaratabilmektedir. Bu sebeple bu hastalıkların profesyonel bir tedavi alınarak iyileştirilmesi gerekmektedir. Hastalıklar, firmamız kliniklerinde tedavi edilmektedir. Kliniklerimizde çalışan psikologlar ile yüz yüze görüşme yöntemi ile tedavi uygulanabileceği gibi online terapi yöntemi de kullanılabilmektedir. Online terapi yöntemi hastaların, kendilerini yormadan, evlerinden çıkmadan istedikleri yerde istedikleri şekilde tedavi olabilmelerini sağlamaktadır. Teknolojinin gelişmesi ve yayılması ile birlikte tıp alanında kullanılmaya başlayan teknoloji psikolojik rahatsızlıkların tedavi edilebilmesinde de kullanılmaktadır. Psikolojik rahatsızlıkların tedavisinde online terapi yöntemi hastalar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Çocuk Psikolojisi

İzmir çocuk psikoloğu, İzmir şehrinde hizmet vermekte en çok aranan alanlardan birisidir. Bu klinikler çocuklarınız için önemli adımları atmakta ve onların psikolojilerine yardımcı olarak, onları tedavi ederek daha güzel bir geleceğe adım atmalarını sağlamaktadır. Psikoloji her anlamda her birey için oldukça önemlidir. Çocuklar için de fazlasıyla önemli olan psikoloji, çocuklarda çok sayıda problemler ve belirtiler ile gözükebilmektedir. Çocuk psikolojisi, çocukların kendilerini geliştirebilmeleri ve düzenli bir sosyal ve eğitim alanlarına sahip olmaları için fazlasıyla önemli olmaktadır. Çocukların, çevreleri sıklıkla değişmekte olan sosyal çevrelerden oluşmaktadır. Çocuklar bu sebeple farklı şeyler öğrenebileceği gibi yaşadıkları olaylar sebebi ile psikolojileri de zarar görmektedir. Çocuk psikolojisi, değişen ve çocuğun gelişimini, geleceğini ve hayatını önemli boyutlarda etkilediği için kesinlikle tedavi edilmesi gereken bir hastalık olmaktadır.

Aile Psikolojisi ve Aile Terapisi

Aile psikolojisi, öncelik olarak çocuklar ve sonrasında bütün aile bireyleri için fazlasıyla önem taşımaktadır. Aile psikolojisi, çocukların gelişimi açısından önemli olduğu gibi aile terapisi de önem taşımaktadır. Aile terapisi, aile bireylerinin teker teker incelenmesi yerine toplu bir şekilde tedavi edilmesidir. Aile bireylerinin yalnızca birinde bile görülen psikolojik problemler ailenin tümüne etki edebilmektedir. Bunun yanında aile içerisindeki problemler kişilerin psikolojilerini kötü etkileyebilmektedir. Bu nedenle bireysel terapilerin yanında aile terapileri de psikologların sıklıkla uyguladıkları ve etkili sonuçlar doğuran yöntemlerden olmaktadır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Beyhan Budak: Bu kitap, insanlara travmaları ile yüzleşmesi için bir fırsat sunuyor
Beyhan Budak: Bu kitap, insanlara travmaları ile yüzleşmesi için...
Selma Ergeç, Atiye'nin üçüncü sezonuna dahil oldu
Selma Ergeç, Atiye'nin üçüncü sezonuna dahil oldu