George R.R. Martin’den Kanlı Düğün itirafı
Reklam

George R.R. Martin'den Kanlı Düğün itirafı

Corona virüs nedeniyle uyguladığı sosyal izolasyonda yeni kitabı The Winds of Winter'ı yazan George R.R. Martin, Game of Thrones'un (Taht Oyunları) çok konuşulan bölümlerinde Kanlı Düğün'de (Red Wedding) cameo yapmak istediğini itiraf etti.

04 Nisan 2020 - 16:18

Game of Thrones yazarı George R.R. Martin, dizinin ünlü Kanlı Düğün (Red Wedding) sahnesinde cameo yapmak (Cameo: Televizyon ve sinema gibi gösteri sanatlarında insanlar tarafından çok bilinen birisinin kısa süre ile görülmesine denir) istediğini açıkladı.

Martin, web sitesindeki bir blog yazısında, Game of Thrones'a her zaman bir cameo yapmak istediğini ve birkaç kez bunun yolunu bulmaya çalıştığını itiraf etti.

Denemelerinden en önemlisinin Kanlı Düğün'de korkunç bir şekilde ölmek olduğunu söyleyen 71 yaşındaki yazar,  böyle bir sahnenin izleyicileri o anın etkisinde çıkarabileceği ihtimali yüzünden vaçgeçildiğini açıkladı.

Kanlı Düğün'de (Red Wedding) Robb Stark; Stark'ın eşi, annesi Catelyn Stark da dahil olmak üzere hemen hemen bütün davetliler, düğün bandosu kılığına girmiş askerler tarafından katledilmişti. Bu olay, Kuzey isyanının da sonu olmuştu.

Kaynak: NTV

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Nuh Tepesi Filmi HBO'da gösterilecek
Nuh Tepesi Filmi HBO'da gösterilecek
Çanakkale için bienal vakti: 7. Çanakkale Bienali başlıyor
Çanakkale için bienal vakti: 7. Çanakkale Bienali başlıyor