Geleneksel GAP Black Friday indirimine sayılı günler kaldı

Pek çok markanın fırsatlar sunduğu Black Friday’de GAP markası da inanılmaz indirimlerle takipçilerine doyasıya alışveriş imkânı sunuyor.  Artık bir gelenek GAP Black Friday indirimi ile GAP’in bütün ürünleri oldukça uygun fiyatlara Black Friday’de satın alınabilecek.

Reklam
Geleneksel GAP Black Friday indirimine sayılı günler kaldı
20 Kasım 2020 - 15:39 - Güncelleme: 20 Kasım 2020 - 15:49

Tüm dünyada indirim çılgınlığı olarak bilinen Black Friday’e sayılı günler kaldı. Pek çok markanın yıl boyunca hazırlandığı Black Friday, dünyada adeta bir alışveriş festivali gibi kutlanıyor. Neredeyse bütün markalar bu güne özel eşi benzeri görülmemiş indirimlerle müşterilerine fırsatlar sunuyor. Black Friday kasım ayının son cuması olarak biliniyor. Bu yıl Black Friday, 27 Kasım Cuma gününe denk gelecek.

1952 Yılından Beridir Kutlanıyor

İlk olarak 1952 yılında Amerika ve Kanada’da kutlanmaya başlanan Black Friday, bugün neredeyse dünyanın tüm ülkelerinde kutlanıyor. Black Friday indirimleri ile insanlar yıl boyunca almayı hayal ettiği pek çok ürünü son derece uygun fiyatlara satın alabiliyor. Yani kısaca havaların soğuduğu bugünlerde indirimler içimizi ısıtıyor.

GAP Black Friday İndirimi ile Alışveriş Festivali

Pek çok markanın fırsatlar sunduğu Black Friday’de GAP markası da inanılmaz indirimlerle takipçilerine doyasıya alışveriş imkânı sunuyor.  Artık bir gelenek GAP Black Friday indirimi ile GAP’in bütün ürünleri oldukça uygun fiyatlara Black Friday’de satın alınabilecek. Tabii, bu indirimler sadece hafta sonunu kapsamıyor. GAP Black Friday indirimi ile aynı zamanda hafta sonu ve pazartesi günü de indirimler devam edecek.

Her ne kadar GAP bütün ürünlerinde indirimler sunsa da biz bu yazımızda GAP’in sweatshirt indirimlerinden bahsedeceğiz ve bir kombin ile yazımızı taçlandıracağız.

Bilindiği gibi GAP’in sweatshirt’leri oldukça tercih edilen giyim ürünleri arasında yer alıyor. Sokakta yürürken GAP logosunu görmemek mümkün değil. Hem model çeşitliliği hem de ürünlerinin kalitesi GAP sweatshirt’lerinin tercih edilme nelerinin başında geliyor. Ayrıca kadın erkek herkesin de giyebileceği ürünler olması da GAP’e olan ilgiyi artıyor.  GAP’te kadın sweatshirt, erkek sweatshirt, kız çocuk sweatshirt, erkek çocuk sweatshirt gibi kategoriler yer alıyor.  Yani ister erkek sweatshirt tercih edin ister kadın sweatshirt tercih edin GAP’te herkese uygun sweatshirt bulunuyor.

GAP Black Friday İndirimi ve Sweatshirt’ler

27 Kasım’dan itibaren diğer ürünler de olduğu gibi sweatshirt’ler de GAP Black Friday indirimi ile satın alınabiliyor. Yani eşinize erkek sweatshirt, oğlunuza erkek çocuk sweatshirt, kızınıza kız çocuk sweatshirt, kendinize kadın sweatshirt almak isterseniz işte 27 Kasım’dan itibaren bunun tam sırası.

GAP Black Friday Kombini

Daha önce de söylediğimiz gibi bu yazımızda GAP Black Friday indirimlerine özel bir sweatshirt kombini yapacağız.

GAP’in internet sitesine girdiğimizde bizi pek çok model karşılıyor. Ben bordo rengi çok sevdiğim için tercihimi bordo renk erkek sweatshirt’ten yana kullanıyorum. Bordo renk GAP’in oldukça ikonik renklerinden bir tanesi.

 

Tabii, bordo rengin altına uygun bir de jean tercih etmek gerekiyor. Yine GAP’in internet sitesine girildiğinde pek çok pantolon modeli bizi karşılıyor. Bordo rengin altına açık renkli jean’lerin oldukça yakıştığını düşünüyorum. Bu yüzden pantolon tercihimi de açık renkli buz mavisi bir pantolondan yana kullanmak istiyorum. Oldukça yakıştı!

 

Kombinimiz aslında bu kadar.

Bonus

Tabii, bu soğuk günlerde evde rahat bir şeyler giymek isteyenlere yönelik de bonus niteliğinde bir eşofman önerimiz olacak. Son yıllarda oldukça popüler olan bu eşofmanlarla kış günlerinde oldukça rahat edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum