Endopeel nedir? Endopeel fiyatları ne kadar?

Karbolik asit ile yer fıstığı asidinin karışımı sonucunda elde edilen endopeel, dermatoloji camiasının günümüz insanına sunduğu kayda değer bir ürün olma özelliğini koruyor.

Reklam
Endopeel nedir? Endopeel fiyatları ne kadar?
19 Nisan 2021 - 15:57

Endopeel faydaları saymakla bitmiyor. Herhangi bir cerrahi müdahale olmadan yüz germe işlemlerini sürdürebileceğinizi biliyor muydunuz? Eski dönemde çileli bir operasyon olarak bilinen yüz germe işlemi artık sanıldığının aksine çok daha kolay. 30 dakikalık bir endopeel seansının ardından kırışıklarınızı dönemsel olarak rafa kaldırabilirsiniz.

Endopeel Nedir? Endopeel Yaptıranlar Ne Diyor?

Karbolik asit ile yer fıstığı asidinin karışımı sonucunda elde edilen endopeel, dermatoloji camiasının günümüz insanına sunduğu kayda değer bir ürün olma özelliğini koruyor. Endopeel tedavisi sırasında, karbolik asit ve yer fıstığı asidi karışımından elde edilen ürün, kas liflerine salınır. Bu işlem yapılmadan önce hastanın uygulama hakkında detaylı bir biçimde bilgilendirilmesi elzemdir. Kimler endopeel yapamaz? Kimler endopeel yapabilir? Endopeel seansı kaç dakikadır? Endopeel öncesi ve sonrası başta olmak üzere birçok kayda değer bilgiden hastanın bilgilendirilmesi gerekiyor. Bu açıdan, endopeel tedavisini en iyi kurumlarda yapmaya özen gösterin. Endopeel yapan doktorları internetten araştırdıktan sonra, bu alanda yıllarını harcamış; yüzlerce kişiye bu uygulamayı yapmış ve hala yapmaya devam eden bir doktorla irtibata geçin ve endopeel fiyatı başta olmak üzere merak ettiğiniz her şeyi sırayla sormaya gayret edin.

Ameliyatsız yüz germe işleminin kalıcı sonuç veya kalıcı çözüm yaratmadığını en baştan belirtmekte fayda var. Cerrahi operasyon ile inşa edilen yüz germe işlemleri de kalıcı değildir. İnsanoğlu sürekli olarak yaşlandığı için, sürekli biçimde yaşlanma belirtisi gösterdiği için hangi işlemi yaptıracak olursanız olun bir yerden sonra yeniden yaşlılık belirtisi göstermeye başlayacaksınız. Endopeel yaptıranlar da bu açıdan önemli. Yaklaşık 6 ila 8 ay boyunca kalıcılığını koruyan endopeel uygulaması saatler içerisinde etkisini gösteriyor ve gün içerisinde iki farklı yüz yapısı ile iki farklı yüz ifadesi ile karşılaşmanız muhtemel. Hatta bir gün içerisinde yıllar önceki yüz ifadenize keskin bir dönüş yapabilirsiniz.

Endopeel Etkisi

Karbolik asit ve yer fıstığı asidi karışımından elde edilen endopeel, yüz ve vücut kas yapısını harekete geçirip herhangi bir mimik veya yüz hareketi kaybı yaşanmadan gençleşmeyi mümkün kılmakla beraber, bu işlem sırasında hiçbir cerrahi müdahale ile karşılaşmazsınız. Yüzünüz üzerinde veya vücudunuzda uygulanabilen endopeel tekniği ile birlikte kırışıklarınızı gün içerisinde unutmanız bir hayli normal. Endopeel öncesi ve sonrası fotoğraflarını inceleyip, endopeel yapanlar ile irtibata geçtiğiniz zaman, bu işlemin kolaylığı ve çabuk oluşuna ilişkin birçok bilgi edinebilir; endopeel yapanların tecrübelerinden istifade edebilirsiniz. Gerekli bilgilendirmeleri aldıktan sonra hala kendinizi bu konuda yetersiz görüyorsanız, çevrenizdeki veya yaşadığınız ilde bulunan estetik merkezlerini ziyaret edip endopeel uygulamasının zararları, yan etkisi veya dezavantajlarına yönelik kapsamlı bilgileri detaylı bir şekilde edinebilirsiniz. Unutmadan, endopeel tedavisi hemen hemen her birey için fayda sağlamamakla beraber; bu işlemi hiçbir şekilde yapmaması gereken kişiler de bulunuyor. Kimler endopeel yapamaz?

Endopeel Uygulaması Nedir? Kimler Endopeel Yapamaz?

Endopeel uygulaması, basit bir tabirle karbolik asit ve yer fıstığı asidi sayesinde herhangi bir cerrahi müdahale olmaksızın kırışıklıkları gidermeyi sağlar. Endopeel uygulaması sarkık popoyu daha diri bir görünüme kavuşturabilmek için; yüz hattında bulunan kırışıklıklar, gerdan bölgesindeki sarkma, koltuk altı sarkması ve diğer birçok kırışıklığı gidermeyi sağlamaktadır. İyi olarak nitelendirilebilecek bir endopeel tedavisi en fazla 8 ay en az 6 ay kadar ciltte görünümünü sürdürür. Yani yıl içerisinde iki kez bu tedavi yöntemine başvurarak kırışıklıklarınızı rafa kaldırabilmeniz bir hayli mümkün. Bu işlem 30 dakika ile 45 dakika aralığında sürmekle beraber, endopeel uygulaması hemen hemen herkese fayda sağlar gibi genel bir yanlışa inanmamak gerekiyor. Yer fıstığına alerjisi olan, gebe olan, kalıcı rahatsızlıkları bulunan veya kalp rahatsızlığı bulunan bireylerin endopeel yapmaması öneriliyor. Bu bağlamda, endopeel yaptırmadan önce sağlık durumunuzu dikkatli bir şekilde analiz ettikten sonra endopeel işlemine başvurabilirsiniz.

Endopeel Fiyatı 2020

Endopeel fiyatı belirlenirken kişinin cilt yapısı, yaşı, kullanılan kimyasal değeri ve diğer birçok unsur göz önünde bulundurulduktan sonra net bir fiyat teklifinde bulunulmaktadır. Ayrıca, işletmeden işletmeye; doktordan doktora endopeel fiyatları değişmektedir. değiştiğini görüyoruz. Eğer çeşitli fırsat ve kampanyadan veya indirimden faydalanırsanız bu durum cebinize yüzdelik bir şekilde geri dönecektir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum