DATE Zirvesi, Aralık ayında çevrimiçi düzenlenecek

ArtITU Sanatsal Bakış Kulübü tarafından düzenlenen tasarım, sanat, teknik ve deneyim alanlarını kapsayan DATE Zirvesi, bu yıl 12 - 13 Aralık 2020’de tarihinde gerçekleşecek.

Reklam
DATE Zirvesi, Aralık ayında çevrimiçi düzenlenecek
22 Kasım 2020 - 21:37 - Güncelleme: 22 Kasım 2020 - 22:07

İTÜ ArtITU Sanatsal Bakış Kulübü öğrencileri tarafından düzenlenen ve Mürekkep Haber'in basın sponsorları arasında yer aldığı DATE Zirvesi; Design, Art, Technique ve Experience kavramlarına yoğunlaşıyor. Ayrıca bu alanların her birinden veya kesişimlerinden konuşmacılarla takipçileri buluşturmayı ve çok boyutlu bir zirve olmayı amaçlıyor. Geniş bir meslek grubuna hitap eden bu kapsamlı etkinliğin kayıtları, öğrenmeye ve farklı açılardan bakmaya meraklı herkese açık. İki gün sürecek olan zirvenin konuşmacıları oturumlar halinde ArtITU Sanatsal Bakış Kulübü'nün Youtube kanalı üzerinden takipçileri bir araya gelecek. Bu yıl dördüncüsü gerçekleşecek olan DATE Zirvesi, aynı zamanda 12-13 Aralık 2020 tarihinde ArtITU Sanatsal Bakış Kulübü'nün Youtube kanalından canlı olarak yayınlanacak.

“Farklı Bakış" Vurgusu

Bu yıl dördüncüsünün düzenlendiği DATE, alanında fark yaratmış büyük isimleri “Farklı Bakış“ vurgusuyla bir araya getiriyor.

Etkinlik takviminde konuşmacı panellerinin yanı sıra ‘Case Study’ yarışması da yer alan DATE Zirvesi'nde yerini almak isteyen takipçiler aşağıdaki linkten etkinliğe kayıt yaptırabiliyor. Etkinlik için ayrıca @date_itu @artitu1773 ve Yotube ArtITU Sanatsal Bakış Kulübü hesapları da takip edilebilir.

KAYIT FORMU: https://biletino.com/tr/e-aco/date-iv/

YORUMLAR

  • 0 Yorum