DasDas, oyunları ocak ayında da online sahneliyor
Reklam

DasDas, oyunları ocak ayında da online sahneliyor

DasDas’ın sevilen oyunları bu hafta sonu da DasDas Online üzerinden sanatseverlerin evlerine konuk oluyor. ‘Astro Ay’a Tırmanıyor’ 23 Ocak’ta çocuklara keyifli bir gün vadederken aynı günün akşamı DasDas’ın klasikleşen ve yıllardır kapalı gişe oynanan oyunlarından ‘Joseph K.’ da DasDas Online’da sahnelenecek.

20 Ocak 2021 - 14:34

Özlenen tiyatro oyunlarını çevrimiçi olarak izleyicilere sunmaya devam eden DasDas, minik tiyatroseverleri de unutmuyor. Alper Baytekin’in tasarlayıp yönettiği, Bağış Angigün ve Merve Tokgöz’ün oynadığı, ‘Astro Ay’a Tırmanıyor’ 23 Ocak Cumartesi günü saat 13.00’te DasDas Online’da olacak. En büyük hayali astronot olup uzaya gitmek olan Bağış’ın dostu Astro ile çıktığı eğlenceli yolculuğu konu alan oyunda bu macera dolu yolculuğa minik izleyiciler de dahil ediliyor.

‘Joseph K.’da 23 Ocak Cumartesi akşamı saat 21.15’te DasDas Online üzerinden seyircilerle buluşacak. Serdar Biliş’in süpervizörlüğünü üstlendiği, kadrosunda Mert FıratDidem BalçınOnur Dilber ve Özgün Aydın’ın bir araya geldiği Tom Basden imzalı ‘Joseph K.’da Franz Kafka’nın yüzyılı deviren Dava’sı tekrar açılıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Okul Tıraşı filmi Berlinale’den ödülle döndü
Okul Tıraşı filmi Berlinale’den ödülle döndü
Büşra Develi: İçimde tam bir sokak çocuğu var
Büşra Develi: İçimde tam bir sokak çocuğu var