Cem Yılmaz'ın iki filmden oluşacak Karakomik Filmler'in çekimleri başladı. Sete çıkan ekipten Yılmaz, filminde çekimlerinden ilk fotoğrafları sosyal medya hesabında paylaştı.Kaçamak ve 2 Arada isimleri verilen projelerin yeni yılın ocak ve mart aylarında seyirciyle buluşması bekleniyor.Filmin oyuncu kadrosunda Necip Memili, Nilperi Şahinkaya, Cem Davran, Zafer Algöz, Özkan Uğur, Ozan Güven, can yılmaz ve Cem Yılmaz rol alıyor.![](https://www.murekkephaber.com/images/Karakomik%20Filmler%202.jpg)
![](https://www.murekkephaber.com/images/Karakomik%20Filmler%203.jpg)
![](https://www.murekkephaber.com/images/Karakomik%20Filmler%202.jpg)
![](https://www.murekkephaber.com/images/Karakomik%20Filmler%203.jpg)
![](https://www.murekkephaber.com/images/Karakomik%20Filmler%204.jpg)