Cahit Kaşıkçılar ve Su Sonia Herring Mürekkep Haber Instagram...
Reklam

Cahit Kaşıkçılar ve Su Sonia Herring Mürekkep Haber Instagram hesabına konuk oluyor

Mürekkep Haber Instagram hesabımızda her Cuma, Cumartesi ve Pazar günü gerçekleştirdiğimiz canlı yayınlar tüm hızıyla devam ediyor.

09 Mayıs 2020 - 02:26 - Güncelleme: 09 Mayıs 2020 - 02:39

Cuma günleri Mürekkep Haber editör ve yazarlarının katılımıyla gerçekleşen canlı yayınların 8 Mayıs’a denk gelen bu haftaki bölümünde konumuz “Ne izliyoruz?” oldu. Renkli görüntülere sahne olan programda Mürekkep Haber yazar ve editör kadrosu sırasıyla korona sürecinde izledikleri film ve dizileri anlattı. Programın bu haftaki bölümüne Suat Bekik, Beyzanur Soykan, Yusuf Çifci, Ayşe İsra Ede ve Ali İzzet Keçeci katıldı. Elif Soykan ise her hafta olduğu gibi bu hafta da sunucu koltuğundaydı.

Mürekkep Haber Instagram hesabını takip etmek için tıklayınız

9 Mayıs Cumartesi Konuklarımız Su Sonia Herring ve Cahit Kaşıkçılar

Mürekkep Haber Instagram hesabımızda Cumartesi ve Pazar akşamları yaptığımız canlı yayınlarda birbirinden ünlü konukları ağırlamaya ve kültür sanat gündeminin nabzını tutmaya devam ediyoruz. İki konuk ağırlayacağımız cumartesi akşamının ilk konuğu Soramazsın programı ile oldukça geniş kitleler tarafından tanınan Su Sonia Herring olacak. 21.30’da başlayacak programda Herring ile Soramazsın programının başarısını konuşacağız.

Saatler 22.00’yi gösterdiğinde ise Gerçek Kesit dizisinin yıldızı “Sarı Bıyık” namlı Cahit Kaşıkçılar Elif Soykan’ın sorularını yanıtlayacak. Kaşıkçılar bir zamanların efsane dizisi Gerçek Kesit’i anlatacak.

10 Mayıs Pazar Akşamı Konuğumuz Psikolog ve Rezonans Terapist Jale Köksal

Instagram hesabımızın 10 Mayıs tarihli yayınında Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi uzmanlarından Psikolog ve Rezonans Terapist Jale Köksal korona sürecinde ruh sağlığımızı korumak için neler yapmamız gerektiğini anlatacak. Köksal ayrıca korona sürecinde nasıl beslenmemiz gerektiği üzerinde de duracak. Programın başlama saati 22.00.

Kaynak: murekkephaber.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Lady Gaga, MTV Video Müzik Ödülleri 2020’de sahne alacak
Lady Gaga, MTV Video Müzik Ödülleri 2020’de sahne alacak
Nuh Tepesi Filmi HBO'da gösterilecek
Nuh Tepesi Filmi HBO'da gösterilecek