Borusan Müzik Evi programının bu haftaki konuğu Gülşah Erol
Reklam

Borusan Müzik Evi programının bu haftaki konuğu Gülşah Erol

Borusan Klasik’te yayınlanan “Borusan Müzik Evi” programının bu haftaki konuğu Gülşah Erol. Program, 5 Haziran Cuma günü, saat 23.00-24.00 arasında dinleyicilerle buluşacak.

04 Haziran 2020 - 18:40

Bugüne kadar konuk ettiği pek çok sanatçı, topluluk ve temsilciyle Borusan Klasik’in sevilen programı “Borusan Müzik Evi”nin bu haftaki konuğu Gülşah Erol. 5 Haziran Cuma günü, saat 23.00-24.00 arasında dinleyicilerle buluşacak viyolonsel sanatçısı Erol, Abstra, Birds Ensemble ve Karakulak Ensemble gibi topluluklarda çalarak yerli özgür ve doğaçlama cazın yıldızını parlatan önemli isimlerden biri.

2019’un Nisan ayında Abstra Feat. Peter Brötzmann ve 2017’nin Kasım’ında Abstra & Andreas Kaling & Bart Maris konserlerinde Borusan Müzik Evi’nde izleyicilerle buluşan sanatçı, müzikseverler için hazırladığı bu özel programla 5 Haziran Cuma günü saat 23.00-24.00 arası Borusan Klasik’te. Kaçıranlar ve yeniden dinlemek isteyenler için programın tekrarı bir sonraki Cuma günü 12.00 ve Pazar günü 21.00’de. Programın tekrarlarından sonra ise, bu seçki Borusan Sanat’ın Spotify hesabında her an ve her yerde müzikseverlerin yanında olacak.

“Borusan Müzik Evi”nin ilerleyen günlerinde ise Korhan Erel, Eray Aytimur, Hezarfen Ensemble, Amy Salsgiver (sa.ne.na), Mercan Dede, Necati Tüfenk & Can İnandım, Berke Can Özcan ve Burak Özdemir dinleyicilerle buluşacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bilinen tarihe başkaldırı: Göbeklitepe
Bilinen tarihe başkaldırı: Göbeklitepe
Ayasofya'daki fresklere ne olacak?
Ayasofya'daki fresklere ne olacak?