Bir Gün’ün Yazarı David Nicholls ve Rosie Goldsmith...
Reklam

Bir Gün’ün Yazarı David Nicholls ve Rosie Goldsmith #itef2020ekranda

Nicholls yazarlık, roman-film uyarlamaları üzerine düşünceleriyle birlikte, yeni kitabı Tatlı Hüzün'ün yazım sürecini de okurlarla paylaşacak.

19 Haziran 2020 - 14:46

Hafta boyunca canlı yayınlar için önce Fransa, ardından Meksika, sonrasında Amerika ve Hollanda'ya bağlanan #İTEF2020ekranda'nın kapanış etkinliği için son durak ise İngiltere olacak ve Bir Gün adlı kitabıyla çok satan listelerinde uzun süre yer edinen David Nicholls'ı okurlarla buluşacak. Nicholls yazarlık, roman-film uyarlamaları üzerine düşünceleriyle birlikte, yeni kitabı Tatlı Hüzün'ün yazım sürecini de okurlarla paylaşacak. Yayının moderasyonu ise Avrupalı yazarların tanıtılması için emek veren European Literature Network’un kurucu yöneticisi, gazeteci Rosie Goldsmith’e emanet olacak. 

Mine Ünsal yayının simültane çevirisini yapacak.

Bu etkinliği nasıl dinleyebiliriz?

● Youtube kanalımızdan Türkçe simültane tercümesiyle  canlı yayını izleyebilirsiniz.
● İTEF’in Instagram sayfasından canlı olarak etkinliğe katılabilirsiniz.
● İTEF’in internet sitesinden (www.itef.com.tr) konuşmaya kayıt olabilir, ardından kayıtta belirttiğiniz e-posta adresine gelen bağlantı ile Zoom üzerinden etkinliğe katılabilirsiniz. Etkinliğimizde simültane tercüme seçeneği olacaktır. Tercümeyi dinlemek için tek yapmanız gereken Zoom’da Korece seçeneğini tıklamak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Doğa ve insana dair sıra dışı bir film: Kovan
Doğa ve insana dair sıra dışı bir film: Kovan
Yedikule Hisarı restore ediliyor
Yedikule Hisarı restore ediliyor