Ben Affleck, Batman rolünü çocukları için kabul ettiğini...
Reklam

Ben Affleck, Batman rolünü çocukları için kabul ettiğini açıkladı

Ben Affleck, Batman'i canlandırma kararının ardındaki başlıca gerekçesini ve bunun "Justice League: Adalet Birliği'nde (Justice League) çile çekmeye" neden değdiğini açıkladı.

17 Ocak 2021 - 15:48

Ben Affleck, Batman'i canlandırma kararının ardındaki başlıca gerekçesini ve bunun "Justice League: Adalet Birliği'nde (Justice League) çile çekmeye" neden değdiğini açıkladı.

Batman v Superman: Adaletin Şafağı (Batman v Superman: Dawn of Justice - 2016), Suicide Squad: Gerçek Kötüler (Suicide Squad - 2016) ve Justice League: Adalet Birliği'nde (2017) Batman'i canlandıran Affleck, Variety'e verdiği röportajda gıptayla bakılan rolü oynadığı dönemler hakkında konuştu.

 

"ÇOCUKLARIM İÇİN"

Independent Türkçe'nin aktardığı habere göre, 2016'da Batman v Superman: Adaletin Şafağı'nda Batman'i oynayacağı duyurulunca Oscar ödüllü oyuncu sevenlerini şaşırtmıştı. Şimdi oyuncu, kararın "çocukları için" olduğunu açıkladı.

"ÇİLENİN HER ANINA DEĞDİ"

Affleck şunları söyledi: 

"Batman'i oynadım çünkü bunu çocuklarım için yapmak istiyordum. Oğlumun anlayacağı bir şey yapmak istedim. Demek istediğim, çocuklarım Operasyon: Argo'yu (Argo) izlemedi."

Oyuncu şunları ekledi:

"Kostümü oğlumun doğum günü partisinde giydim ve bu Justice League: Adalet Birliği'nde çektiğim çilenin her anına değerdi."

Çok sayıda eleştirmen, 48 yaşındaki oyuncunun DC süper kahramanı performansını kötü karşılamış, filmler çoğunlukla ortalama bulunmuş veya olumsuz değerlendirmeler almıştı.

Bruce Wayne rolünde geçirdiği çalkantılı zamanları anlatan Affleck şunları söyledi:

"Justice League: Adalet Birliği döneminde çok fazla içmeye başlamıştım. Bu yüzleşmesi ve mücadele etmesi zor bir şey. Bir süredir içmiyorum ve çok iyi hissediyorum. Daha önce hiç bu kadar sağlıklı ve iyi hissetmemiştim."

Kayıp Kız'ın (The Gone Girl) yıldız oyuncusu, DC'nin 4 Kasım 2022'de gösterime girmesi beklenen gelecek filmi The Flash'te Batman rolünü kısa süreliğine olsa da tekrar canlandırmaya hazırlanıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Refik Anadol: Hatıralarımıza ve rüyalarımıza odaklanmaya çalışıyorum
Refik Anadol: Hatıralarımıza ve rüyalarımıza odaklanmaya...
Rahmi M. Koç Müzesi yeniden açıldı
Rahmi M. Koç Müzesi yeniden açıldı