Barış için Müzik Vakfı, WOW Global 24'te sesini dünyaya duyuracak

WOW Global 24, 27-28 Haziran tarihlerinde dijital olarak gerçekleştirilecek. Festival’de, 27 Haziran Cumartesi günü Türkiye’ye ayrılan 18.00-20.00 saat diliminde, British Council’in desteği ile ‘’Barış için Müzik Vakfı’’ da programda kız çocuklarına verdiği destek ile yer alacak.

Reklam
Barış için Müzik Vakfı, WOW Global 24'te sesini dünyaya duyuracak
23 Haziran 2020 - 13:53

2021’de British Council iş birliği ile İstanbul’da gerçekleşecek olan Women of the World (WOW) İstanbul Festivali, dünyada ilk kez kadınlar ve kızları ele alan küresel dijital festival olan WOW Global 24 kapsamında, izleyicilerle buluşacak. Türkiye’nin yanı sıra ABD’den Birleşik Krallık’a Avustralya’dan Hindistan’a uzanan birçok ülkeden konusunda uzman kadının katılımıyla hayat bulacak WOW Global 24, 27-28 Haziran tarihlerinde dijital olarak gerçekleştirilecek. Festival’de, 27 Haziran Cumartesi günü Türkiye’ye ayrılan 18.00-20.00 saat diliminde, British Council’in desteği ile ‘’Barış için Müzik Vakfı’’ da programda kız çocuklarına verdiği destek ile yer alacak.

Canlı yayınla dünyayı gezecek WOW Global 24, iki gün boyunca thewowfoundation.com web sitesi üzerinden ücretsiz olarak izlenebilecek. ‘’Barış için Müzik Vakfı’’ da, Program Koordinatörü Hazal Kol’un vakfı tanıtan kısa konuşmasının ardından, vakfın kız öğrencilerinin performanslarından oluşan konser görüntüleriyle barışın sesini tüm dünyaya duyuracak.

Festivale Türkiye’den Barış için Müzik Vakfı’nın yanı sıra Gaye Su AkyolKalben#Susmabitsin platformu, Boğaziçi Gösteri Sanatları TopluluğuKardeş TürkülerHavle Derneği, şef Takuhi Tovmasyan, gazeteci Pınar ÖğünçSabancı VakfıHrant Dink VakfıMor Çatı Kadın Sığınağı Vakfıİstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV)Engelli Kadınlar Derneği ile Erişilebilir Her Şey inisiyatifi gibi alanında uzman kültür-sanat profesyonelleri ve toplumsal cinsiyet eşitliği alanında çalışan uzmanlar katılacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum