Altın Küre Ödüllü 'The Affair'in Türkiye uyarlaması geliyor

BluTV, yeni orijinal dizisi ‘Saklı’ ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 5 yıl devam eden ‘The Affair’ dizisinin adaptasyonu olacak ‘Saklı’, birbirlerini yaralarından tanıyan iki evli insanın yasak aşkını anlatıyor. Merakla beklenen projenin başrollerini Hazar Ergüçlü, Fırat Çelik, Defne Kayalar ve Ahmet Rıfat Şungar üstlenecek. ‘SAKLI’nın yönetmen koltuğunda ise usta isim Ömür Atay yer alacak.

Reklam
Altın Küre Ödüllü 'The Affair'in Türkiye uyarlaması geliyor
07 Haziran 2021 - 23:20

BluTV‘Saklı’ ile yapımlarına bir yenisini daha ekliyor.

‘Saklı’nın adapte edildiği The Affair dizisi 2012’de Showtime’da yayınlanması ile birlikte tüm dünyada çok yoğun ilgi ve merakla karşılandı. Bölümlerin karakterler üzerinden iki farklı bakış açısı ile anlatılması dizinin hikayesi kadar anlatım tarzı ile de çok ses getirdi.

Dizi, İspanya’dan sonra ilk kez Türkiye’de yapılan adaptasyonla seyirciyle buluşacak.

The Affair’in adaptasyonunun senaristi Deniz Akçay; İstanbullu Gelin, Hayat Bilgisi, Dila Hanım gibi birçok dizilerin tasarımını ve senaristliğini üstlendi. ‘Saklı’nın yönetmenliğini üstlenen Ömür Atay; Bir İstanbul Masalı, Masumiyet, Aşk Meydan Savaşı, Kapalı Çarşı ile dizilerin de yönetmen koltuğunda izleyici ile buluşmuştu. 

Hazar Ergüçlü, Fırat Çelik, Defne Kayalar ve Ahmet Rıfat Şungar’a Zuhal Olcay, Nur SürerErdal KüçükkömürcüJanset gibi oyuncuların eşlik edeceği ‘Saklı’ Temmuz ayı başında sete çıkmaya hazırlanıyor.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum