Ahmet Beyler Kickstarter’da
Reklam

Ahmet Beyler Kickstarter’da

Ahmet Beyler müsaitseniz desteğinizi bekliyor.

19 Ekim 2014 - 12:39

Samimi sahne performansları ve İstanbul’un çeşitli semtlerinde verdikleri “sokak konserleri” ile   dikkatleri çeken Ahmet Beyler grubu, ilk single çalışması “Selam Söyleme”ye çektikleri klibin ardından ilk albümlerini çıkarmaya hazırlanıyor.


Albümlerin basımı ve Türkiye’nin dört bir yanına dağıtımı için dinleyicilerinin desteğini isteyen grup, Kickstarter üzerinden başlattıkları kampanya ile 5000 $ gibi bir meblaya ulaşmayı hedefliyor.  

“Bir müzik grubu olarak anılmaktansa bizi dinleyenler ve bizimle şarkı söyleyenlerin de dahil olduğu   müzikli bir arkadaş grubu olmayı tercih ederiz.” diyen Ahmet Beyler ile tanışmak ve eğer isterseniz ilk   albümlerine katkıda bulunmak için kck.st/1swvzB1 adresinden Kickstarter sayfalarına ulaşabilirsiniz.   

Ahmet Beyler hakkında ayrıntılı bilgi için: http://www.ahmetbeyler.net  

Ahmet Beyler hakkındaki son haberler için: http://www.facebook.com/ahmetbeylerofficial   

Kickstarter Sayfasından:   

Ahmet Beyler olarak ilk albümümüzü yapmanın heyecanı içindeyiz. Kayıtlarımız hazır, albümlerin   basımı ve Türkiye’nin dört bir yanına dağıtımını sizin yardımınızla yapmayı hedefliyoruz.  

Sizin vereceğiniz destek albümlerin kaç adet basılacağını ve ne şekilde basılacağını etkileyecek. Bir de   “Albümlü” bir grup olarak pek çok organizasyonda yer alma şansımız doğacak.  

Biz, Ahmet Beyler’in her bir Ahmet beyi, kendimizi bildik bileli müzikle uğraşıyoruz. Müziğimiz, daha   fazla insanı neşelendirsin istiyoruz.. Geçen müzik dolu uzun yıllar boyunca bize ilham veren, bizi   mutlu eden, üzen, kıran, heyecanlandıran, güldüren bir çok şey hakkında bir çok şarkı yaptık. İlk   albümümüzde de bu parçaların bir kısmı yer alıyor. Sizin de bu parçalarla ilgili bizim heyecanımızı   paylaşacağınızı umuyoruz.

Sizi de “Ahmet Beyler” ailesinin bir ferdi olarak görüyoruz ve desteğinizin karşılığı olarak değil,   gönlümüzden koparak size ufak hediyeler gönderiyoruz. Umarız hediyelerimiz de sizi mutlu eder. 

Facebook sayfamızdan ve diğer sayfalarımızdan yıllardır düzenli olarak paylaştığımız şarkılarımızı   burada bir kez daha henüz tanışmamış olabileceğimiz sizlerle de paylaşmaktan sevinç ve kıvanç   duyuyoruz!  

Desteğiniz için müteşekkir olduğumuzu şimdiden belirtelim. Ahmet Beyler bir müzik grubundan çok   bir aile ve aileye hoş geldin diyoruz!  

Grup Hakkında:  

Ahmet Beyler, 2012 yılı başlarında kurulmuştur. Her biri birçok farklı grupta çalmış ve sonunda   kendini burada bulmuş kişlerden oluşmaktadır. Grupta, trompet, keman, klilofon, gitar ve vurmalı   çalgılar bulunmaktadır.  

İstanbul (Peyote, Karga, Shaft, Gitar Cafe, The Mekan, Kadıköy Sahne, Dunia, 60m2 ve Galata kulesi,   Yel değirmeni, Caddebostan sokak konserleri), Ankara (Odtü, Bilkent bahar şenlikleri) ve Bursa’da   (Uludağ üniversitesi müzik festivali) konserler veren grup, müsaitseniz bir gün size de uğramak   istiyorlar.  

Albüm Hakkında  

Ahmet Beyler, parçalarında kah kıvrak belli Osman`ın ardına düşüp düğün dernek gezerken, kah   Bizanslı veya Afrikalı İstanbullu kardeşlerini yad ediyor. Fethiye yollarında Jimi H.`nin ruhu ve   muhabbetinin peşinde koşarken, bu muhabbeti bulamasa bile içi bir anda tevekkülle doluyor, aldığı   her nefesin onu mutluluk, teselli ve ölümsüzlük doldurduğunu hissediyor. Hem bilirkişi olmamanın   hafifliğini, hem hissettiği gibi yaşayamamanın ağırlığını bünyesinde birlikte taşıyor. Ahmet Beyler bir   yaz akşamında küçük ama musiki dolu bir evde, tüm mahallenin beraber şarkı söyleyip eğleneceği bir   anın hayalini kuruyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mürekkep Tarih: Osmanlı'nın kitaplarda yer almayan büyük yenilgisi 1697 Zenta Faciası
Mürekkep Tarih: Osmanlı'nın kitaplarda yer almayan büyük...
George Clooney'li The Midnight Sky filminden ilk görseller paylaşıldı
George Clooney'li The Midnight Sky filminden ilk görseller...