2020 Emmy adaylarını Leslie Jones açıklayacak
Reklam

2020 Emmy adaylarını Leslie Jones açıklayacak

Televizyon Akademisi, bu yıl 72'ncisi düzenlenecek olan Primetime Emmy Ödülleri adaylarının duyurulması için düzenlenecek olan basın toplantısına Leslie Jones'un ev sahipliği yapacağını duyurdu.

25 Temmuz 2020 - 15:50

Saturday Night Live'ın eski yıldızlarından Leslie Jones72. Primetime Emmy Ödülleri adaylarının duyurulması için düzenlenecek olan basın toplantısına ev sahipliği yapacak. Etkinlikte, ünlü oyuncular Laverne Cox, Josh Gad ve Tatiana Maslany de sunucu olarak yer alacak.

Adaylar, 28 Temmuz'da emmys.com'da yayınlanacak. Bu yıl, Covid-19 salgınının ortasında insan sağlığı ve güvenliği yönergelerine göre düzenlenecek olan etkinlik sanal olarak gerçekleştirilecek. Televizyon Akademisi Başkanı ve CEO'su Frank Scherma, “Televizyon, bu eşi benzeri görülmemiş zamanlarda evde zaman geçirme konusunda önemli bir rol oynamıştır ve bizi birbirimizden uzak tutarken, aynı zamanda bir araya getirdi. Bu çığır açan aktörlerin, yapımcıların ve komedyenlerin bu yılki olağanüstü adayları, her zamankinden çok daha önemli bir yerde olacak” dedi.

Akademi, birkaç ay önce küresel sağlık krizi nedeniyle seçim ve oylama kurallarının değiştiğini bildirmişti. Buna göre Emmy adaylığı duyurusu 14 Temmuz’dan 28 Temmuz’a alındı. Ödül oylaması ise 2 Temmuz - 13 Temmuz tarihleri arasında yapıldı.

Emmy Ödülleri'ni ünlü talk show'cu Jimmy Kimmel sunacak. Kimmel'in üçüncü kez sunacağı Emmy Ödülleri 20 Eylül'de yapılacak.

Kaynak: NTV

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
2020 yılında Türkiye ve dünyada en çok neler dinlendi?
2020 yılında Türkiye ve dünyada en çok neler dinlendi?
Kemal Varol: Attilâ İlhan hepimizin hayatına güçlü bir şairin izlerini bıraktı
Kemal Varol: Attilâ İlhan hepimizin hayatına güçlü bir şairin...