Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya filminden fragman yayınlandı

DreamWorks Animation’dan büyümek, bilinmeyenle yüzleşecek cesareti bulmak ve boşvermeyi asla öğrenememekle ilgili şaşırtıcı bir hikaye geliyor. Genç Viking ile korkunç ejderha Gecenin Öfkesi arasındaki sıradışı arkadaşlık, hayatları boyunca süren efsanevi bir üçlemeye dönüştü. Sinema tarihinin en sevilen animasyon serilerinden birinin en hayret verici bölümü geliyor, Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya. 

Artık Astrid’in yanı sıra Berk’in muhtarı ve yöneticisi olan Hıçgıdık, muhteşem derecede karmaşık bir ejderha ütopyası yaratmıştır. Dişi ejderha Işığın Öfkesi’nin ortaya çıkışı, köylerinin o güne kadar karşılaştığı en karanlık tehlikeyle aynı zamana denk gelince Hıçgıdık ve Dişsiz bildikleri tek yuvayı terk edip sadece efsanede var olduğu düşünülen gizli bir dünyaya yolculuğa çıkarlar. Ejderha ve binicisi, değer verdikleri her şeyi korumak için birlikte dünyanın ücra köşelerine kadar savaşacaklardır.

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya için serinin yönetmeni Dean DeBlois, yıldızlarla dolu oyuncu kadrosuyla birlikte geri dönüyor. Filmin yapımcıları Brad Lewis (Ratatouille, ANTZ) ile Bonnie Arnold (Oyuncak Hikayesi, Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2).

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Bu Videolar da İlgiliniz Çekebilir