Pera Müzesi'nden yeni bir konser serisi: Pera'da Camerata

Pera Müzesi, yeni sezonda sanatseverleri “Pera’da Camerata” başlıklı konser serisi ile buluşturuyor. Devlet Çoksesli Korosu şefi Burak Onur Erdem’in sanat yönetmenliğinde düzenlenen konser serisinin ilki, 19 Ekim Cuma günü Hande Cangökçe ve Kaan Buldular’ın performansı ile başlıyor. Konser öncesi sınırlı sayıda katılımcıyla gerçekleşecek sohbette müzisyenler Barok müzik, kastratlar ve lavta hakkında konuşmak üzere müzik severlerle bir araya geliyor.

Reklam
Pera Müzesi'nden yeni bir konser serisi: Pera'da Camerata
16 Ekim 2019 - 22:28

Pera Müzesi, sanatın farklı alanlarına odaklanan projelerle ziyaretçilerine çok yönlü bir program sunmaya devam ediyor. Devlet Çoksesli Korosu şefi Burak Onur Erdem’in sanat yönetmenliğinde düzenlenen konserler, bu kez müzik severleri oda müziği ile buluşturuyor. "Pera’da Camerata" konser serisinin ilk performansını Hande Cangökçe ve Kaan Buldular19 Ekim Cumartesi günü saat 17.00’de gerçekleştiriyor. Klasik oda müziği konserlerinin gelecek aylardaki programında Semplice Quartet, RezonansHakan Ali Toker ve Opera Trio yer alıyor.
Pera Müzesi yeni sezonda oda müziği tınıları ile dolacak!

Müziğin üretim süreçlerini konuşmak, müzisyenlerle sohbet etmek ve bilgilerini paylaşmak isteyenler için hazırlanan “Atölyede Sohbet” programı ise her konser öncesi sınırlı sayıda katılımcıyla gerçekleştiriliyor. Hande Cangökçe ve Kaan Buldular serinin ilk konseri öncesinde, 19 Ekim Cumartesi günü saat 16.00’da Barok müzik, kastratlar ve lavta üzerine sohbet etmek üzere müzik severlerle bir araya gelecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum