Ufuk Beydemir, Güz Bahçen ve Sen şarkısına klip çekti

Ufuk Beydemir’in Kristal Oda albümünde yer alan ‘’Güz Bahçen ve Sen’’ adlı şarkısının video klip çalışması yayınlandı.


Ufuk Beydemir, Güz Bahçen ve Sen şarkısına klip çekti

Ufuk Beydemir, yeni albümü Kristal Oda’dan art arda çıkardığı yeni kliplerle dikkat çekmeye devam ediyor. Pandemi ve izolasyon süreçlerinde de üretimine ara vermeyen genç sanatçı müzikal yolculuğuna tam gaz devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin katkılarıyla İzmir Enternasyonel Fuarı, Açık Hava Tiyatrosunda dinleyicilerine konser veren Ufuk Beydemir, hemen ardından İzmir’in Seferihisar, Sığacık, Doğanbey ile İstanbul’un Göktürk beldelerinde yeni şarkısı “Güz Bahçen ve Sen” için bir de klip çekti.

Çekimi 2 gün içinde tamamlanan klibin, görüntü yönetmenliğini Eren Yıldız üstlenirken, İstanbul Göktürk’te 2. gün yapılan çekimlerde Ufuk Beydemir’e başarılı yaylı triosu “TonneTrio” da eşlik etti.

Klibinde her şeyden kaçıp giden, kendini ıssız diyarlarda yeniden arayan, çorak topraklarda, yapayalnız bir şekilde dolaşan “avare” bir karakteri canlandıran genç sanatçı şarkısında; ihanet, aldanma, kaybedilen dostluklar, güzellikler ve eğlence dünyasının iki yüzlü, sahte ve aldatıcı yanılsamasına dem vuruyor.