Senegal Vizesi Çıkarırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Türk vatandaşları Senegal’e gitmek için vize çıkarma sorumluluğuna sahiptirler. Birçok Afrika Ülkesi Türkiye’den gelen Türk vatandaşları için vize talebi yapmaktadır. Bu ülkeler arasında Senegal de bulunmaktadır.


Senegal Vizesi Çıkarırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Senegal’i ziyaret etmek isteyen kişiler Senegal Vizesi çıkartmak zorundadırlar. Bu yüzden de Senegal Vizesi nasıl alınır sorusu en çok sorulan sorular arasında kendisini göstermektedir. Eğer siz de Senegal Vizesi almak istiyorsanız ancak nasıl başvuru yapacağınız hakkında pek bir bilginiz yoksa, hemen yazımızı okumaya başlayabilir ve bilgilendirmeleri elde edebilirsiniz. Bilgi aldıktan sonra da Marina Vize Başvuru Merkezi olarak sizlere vereceğimiz hizmetten yararlanıp Senegal seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Vatandaşları Senegal Vizesi Almak Zorunda Mı?

Türk vatandaşları Senegal’e gitmek için vize çıkarma sorumluluğuna sahiptirler. Birçok Afrika Ülkesi Türkiye’den gelen Türk vatandaşları için vize talebi yapmaktadır. Bu ülkeler arasında Senegal de bulunmaktadır. Eğer bordo pasaportunuz varsa ve Türk vatandaşıysanız Senegal Vizesi alarak bu ülkeye seyahat edebilirsiniz. Ancak gri, yeşil ya da siyah pasaportlara sahipseniz 90 günlük kalışlarınız için herhangi bir vize başvurusu yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Bordo vatandaşlı bir Türk vatandaşı olarak Senegal Vizesi başvurusu yapmak isterseniz Marina Vize Başvuru Merkezimizi tercih edebilirsiniz.

Senegal Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Senegal Vizesi alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bu detayları da sizlerle paylaştık. Eğer aşağıdaki maddelere dikkat eder ve Marina Vize Başvuru Merkezi olarak bizden hizmet alırsanız daha kolay şekilde elinize vizenizi alabilirsiniz.

• Senegal’e gitmek isteyen kişiler turistik vize başvurusu yapabilirler. Bu vize türü haricinde vize başvurusunda bulunmak şuan için mümkün gözükmemektedir.

• Senegal Vizesi almak için öncelikle ilgili konsolosluğa giderek tüm doldurulması gereken evrakları almanız gerekmektedir. Sonrasında bu evrakları doldurarak konsolosluğa yeniden teslim etmeniz önemlidir.

• Senegal Vize Başvuru Formu’nu doldurduktan sonra 4 farklı kopyayı da temin ederek konsolosluğa vermeniz gerekiyor. Her fotokopiye birer adet fotoğrafınızın da eklenmesi gerekmektedir.

• Senegal’e gitmek isteyenler için  kapıda vize başvurusu şekli bulunmamaktadır. Dolayısıyla Marina Vize Başvuru Merkezi’mize başvurarak vizenizi çıkartmanız sizler için en uygun seçenektir.

Senegal Vizesi Türleri ve Sağladığı İmkanlar Nelerdir?

Senegal Vizesi türleri noktasında diğer birçok ülkeden farklı bir yöntem izlenmektedir. Senegal’de iş kurmak isteyenler için ticari vize çıkarılmamaktadır. Bu yüzden sadece Senegal Turistik Vize’nin olduğunu söyleyebiliriz.

• Senegal Turistik Vize

Senegal’i gezmek, oradaki doğal yapıları görmek ve hayatında bambaşka bir anı edinmek isteyenler için gidilecek yerler arasında Senegal bulunmaktadır. Senegal’e giderek turistik bir gezi yapabilirsiniz. Ancak öncelikle Senegal Turistik Vize başvurusu yapmanız ve onay almanız gerekmektedir. 90 günlük süreç içerisinde geçerli olabilecek vize başvurunuzu Marina Vize Başvuru Merkezi olarak bizlerle yapabilirsiniz. Böylece kısa süre içerisinde hayal ettiğiniz ve Afrika ülkesi görmek istediğiniz zamana ulaşabilirsiniz. Hepinize şimdiden sizlere iyi tatiller diyebiliriz.

Senegal Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Senegal Vizesi çıkartmak için Konsolosluğa evraklarınızı eksiksiz bir şekilde teslim etmeniz gerekiyor. Sonrasında başvuru onay ya da ret süreciniz başlangıç verecektir. Evraklarınızı teslim ettikten sonra geçecek süre; 4 ile 5 iş günü kadardır. 1 haftayı aşmayan süreç içerisinde vizeniz onaylanabilir ve ardından seyahatinizi planlayarak uygulamaya koyabilirsiniz. Senegal Express Vizesi yoktur. Bu yüzden eğer işiniz acilse; bunun için önceden hazırlıklara başlamanız gerekiyor. Sadece önem arz eden ve zaman açısından kısıtlı sürecinizin bulunduğu bir kanıtı konsolosluğa sunarsanız; bu noktada sizlere yardımcı olabilirler. 4 iş gününden daha kısa süre zarfından vizenizi onaylatabilir ve seyahatinize başlayabilirsiniz. Ancak bu durumun kesinliği olmadığını da söylememiz gerekiyor. Eğer çok acil işiniz varsa Marina Vize Başvuru Merkezi olarak bizler sizlere en kısa sürede Senegal Vizesi çıkartmanız için aracı olabiliriz.

Senegal Vizesi Ücreti Ne Kadar?

Senegal Vizesi ücreti her geçen sene değişmektedir. Senegal’e sadece turist vizesi çıkarabildiğiniz ve kapıda Senegal Vizesi onaylatma şansınız olmadığı için Marina Vize Başvuru Merkezimiz ile iletişime geçmeniz daha iyi bir seçim olacaktır. Çünkü; özellikle acil işi olanlar, bir an önce Afrika Ülkeleri arasında yer alan Senegal’e gitmek isteyenler için acil planlamalarımız bulunmaktadır. Biz sadece sizlerin verdiği bilgiler doğrultusunda başvuru evraklarını doldurmaktayız ve işlemlerinizi sizler için yapmaktayız. Böylece sizler o yoğun ve yorucu işlerle uğraşmadan işlemlerinizi hallederek vizenizi onaylatabiliyorsunuz. Ancak bu noktada diğer vize başvuru merkezleri ile kıyaslandığı zaman daha uygun fiyatlarla sizlere hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. Gerekli görüşmeleri yaparak bizlerden Senegal Vizesi ücreti hakkında bilgi alabilir ve hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

Senegal Vizesi Nereden Alınmaktadır?

Kapıda Senegal Vizesi çıkartma ya da Express Senegal Vizesi çıkartma gibi seçenekler bu ülke için bulunmadığından dolayı bir vize başvuru merkezi ile anlaşmanız gerekiyor. Piyasada çok fazla merkez olmasına rağmen yüksek fiyatlarla sizlere hizmet vermektedir. Oysa biz Marina Vize Başvuru Merkezi olarak kesinlikle sizlerin mağdur olmaması için profesyonel ekibimizle çalışmaya devam etmekteyiz. Sizlere en hızlı işlem yapabilme ayrıcalığını sunarken diğer yandan da ekonomik vize çıkartma ücretleri ile destek olup işlerinizi halletmenize aracı olmaktayız. Eğer Senegal Vizesi çıkartmak için bizlerle çalışmak isterseniz bizlere farklı iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz. Öncelikle hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve detaylı bilgi edinmek, sorularınıza cevap aramak için resmi web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Resmi web sitemize https://www.marinavize.com adresinden hemen ulaşabilirsiniz. Eğer web sitemizi ziyaret edip yine de aklınıza takılan sorular oluştuysa bu durumda mail adresimizi kullanarak bizlere ulaşabilir ve hemen sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Bizlere mailden ulaşmak için sorularınızı info@marinavize.com adresimize gönderebilirsiniz. Eğer bizlere daha fazla güvenmek isterseniz sabit hatlarımızdan ya da cep telefonu numaramızdan ulaşabilirsiniz. Bu iletişim kanallarımızdan ulaşmak isterseniz; 0541 963 17 14veya 0212 530 04 31numaralarından kolayca arayabilir ve cevap alabilirsiniz.

Marina Vize Başvuru Merkezi 

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

Senegal Ankara Büyükelçiliği

Adres: Hilal, 626. Cd. No:8, 06550 Çankaya/Ankara

Telefon: (0312) 442 00 46