Haberso İstanbul Haberleri

Öncelikle sizlere İstanbul Haberleri neden ülkemiz gündeminde bu kadar önemli bir alan işgal ediyor onu anlayalım. İstanbul nüfusu kısa süre içerisinde yirmi (20) milyona dayanacak bir şehirdir bu da demek oluyor ki İstanbul ülkemizin kültür, siyaset ve ekonomi başkentidir ve gelecekte daha da fazlası olacaktır. İstanbul’da olacak her olay her ne kadar küçük ölçekli olursa olsun ülkemiz gündeminde bir fark yaratacaktır kesinlikle.


Haberso İstanbul Haberleri

Sadece Türkiye’nin değil bütün dünyanın hayran kaldığı adeta eşsiz bir mücevher olan İstanbul iki kıtaya yayılmış olan Türkiye’nin en değerli, önemli şehridir. Haberso farkı ile siz değerli İstanbullulara İstanbul haberlerini, son dakika durumlarını en doğru, güvenilir, hızlı şekilde Haberso.com adresinden aktaracağız. Siz değerli okuyucularımız için oluşturacağımız içeriklerin tamamı sahip olduğumuz mesleğimizin kutsiyetine, iş ahlakımıza, gazeteciliğin bize yüklemiş olduğu sorumluluklara uygun olan tarafsız haberler olacaktır. Arkanıza yaslanın ve sizler için oluşturduğumuz İstanbul’un son dakika haberlerinin ve daha fazlasınınım tadını çıkartın.

Öncelikle sizlere İstanbul Haberleri neden ülkemiz gündeminde bu kadar önemli bir alan işgal ediyor onu anlayalım. İstanbul nüfusu kısa süre içerisinde yirmi (20) milyona dayanacak bir şehirdir bu da demek oluyor ki İstanbul ülkemizin kültür, siyaset ve ekonomi başkentidir ve gelecekte daha da fazlası olacaktır. İstanbul’da olacak her olay her ne kadar küçük ölçekli olursa olsun ülkemiz gündeminde bir fark yaratacaktır kesinlikle. Ayrıca bu eşsiz şehrimiz devletinde birçok hayati organına ev sahipliği yaptığı için ülkemiz için idari açıdan da önem arz eder. Söz konusu İstanbul Haberleri olunca ne yazık ki inanılmaz bir bilgi kirliliği ve taraflılık var. Bizler Haberso olarak Haberso.com üzerinden oluşturduğumuz haber içerikleriyle İstanbullular için gayet sinir bozucu olan bu durumu çözebileceğimize inanıyoruz.

Neden Haberso İstanbul Haberlerini Tercih Etmelisiniz?

İlk olarak sizlere kurumuzun tamamen bağımsız, tarafsız ve yayın etiğine sahip bir kurum olduğundan bahsedelim. Bizler sadece Haberso.com internet adresi, üzerinden basın – yayın hayatımıza devam eden bir kuruluşuz. Bu durumun bizler için birçok artısı var elbette. Mesela devasa basın – yayın kuruluşlarının ihtiyaç duydukları astronomik sayılar içeren bütçelere ihtiyaç duymuyoruz. Bu durum bizlerin her anlamda bağımsız olmasına ve tarafsız haber yapmasına olumlu etki etmektedir. Bizleri diğer birçok basın – yayın kurlusundan ayıran en büyük özelliklerimizden biri de budur. Sevgili İstanbulluların doğru haber alma hakkına olan inancımız bizleri her zaman motive ediyor.

Haberso.com adlı internet sitemiz ise internet haberciliği konusunda birçok konuda fark yaratmaktadır. Bilindik siteler genelde reklamlardan ibarettir ve içerik ile alakasız başlıklar kullanıp okuyucunun dikkatini çekmek için ellerinden geleni yaparlar. Bizler ise internet sitemizi hem içerik ile ilgili başlıklar hem de sade bir tasarımla sizin de çok beğeneceğiniz bir hale getirdik. Haberlerimizin değerli vatandaşların işbirliği ve geniş muhabir ağımızın gayretleri sayesinde oldukça güncel ve içerik anlamında da dolu doludur. Haberlerimiz gereken fotoğraf ve belgelerle desteklenmiş üstelik içerikler tarafsızca ve abartısız bir şekilde hazırlanmıştır. Kalemi oldukça güçlü olan, kendini mesleğine adamış emektar yazarlarımızın ellerinde şekillenmiş içeriklerimiz eminiz ki oldukça hoşunuz gidecektir.

Güçlü yazar kadromuz ve sahip olduğumuz ilkelerimiz, yayın etiğimiz, ödev bilincimiz ile siz İstanbullular için fark yaratabileceğimize inanıyoruz. Her zaman basının özgür olması gerektiğine inandık ve görevimizi, mesleğimizi kutsal saydık. Sizlere ilkelerimizden bahsedelim;

*Tüm vatandaşlarımızın ve özellikle İstanbulluların doğru, tarafsız habere ulaşmasını onların en doğal hakkı olarak görüp bu sebeple işimiz kutsal sayıyoruz. İşimizin bize yüklediği ödevin bilincindeyiz.

*Haberlerimizin, yayınlarımızın her biri her kelimesine ve cümlesine kadar kişilerin hak ve özgürlüklerine saygı duyuyoruz.

*Dili, dini, ırkı ne olursa olsun her insanın eşit şartlarda ve denk olduğunu kabul ettik, ırkçılığı ve ayrımcılığı lanetledik.

*Toplumun doğru haber alma hakkına inandık ve bu amaç uğruna çalışıyoruz özünde.

*Kutsal bir meslek olarak gördüğümüz gazeteciliğin etiğiyle ters düşmedik ve her zaman inandık gazetecilik etiğine.

*Basının yanın hürriyetine inandık her zaman. Bu kutsal mesleğin ve halkın haber alma özgürlüğünün başkalarının elinde oyuncak olmasına asla izin vermeyeceğiz.

İste tam da bu sebeplerden, bizler İstanbullulara İstanbul haberlerini en doğru, tarafsız şekilde aktarıyoruz ve bir fark yaratabileceğimize inanıyoruz. Sizleri de aramızda, Haberso ailesinin değerli bir takipçisi olarak görmeyi çok isteriz…