Kadınlara Özel Cilt Bakımı

Siyah nokta sorunu herkesin yaşadığı bir sorundur. Propeeling seti siyah noktalardan kurtulmak için tercih edebileceğiniz yöntemlerden biridir.


Kadınlara Özel Cilt Bakımı

Düzenli kullanım ile birlikte ciltteki sivilce ve siyah nokta gibi sorunların giderilmesine yardımcı olabilen propeeling herkes tarafından kullanılabilen bir yapıya sahiptir.

Siyah nokta sorunu herkesin yaşadığı bir sorundur. Özellikle burun çevresi ve yanaklardaki siyah noktalar can sıkıcı olabilmektedir. Bazı kişilerin siyah noktaları makyajla dahi kapatılamayacak durumdadır. Bundan dolayı makyajla kapatmak yerine kalıcı bir çözüm bulmak şarttır. Propeeling seti siyah noktalardan kurtulmak için tercih edebileceğiniz yöntemlerden biridir. Türkiye ile birlikte birçok ülkede kullanılan bu ürün, kadınların güzellik sırlarından birisi haline geldi. Düzenli kullanım ile birlikte gözle görülür bir sonuç alabilirsiniz. İlk kullanımdan itibaren cildinizdeki değişimi fark edebilirsiniz. Özellikle siyah nokta ve sivilce için kullanılan bu maske, cildi sıkılaştırmaya da destek olabilmektedir. Böylece siyah noktalar tekrar oluşmak için yuva bulamazlar ve bu sorun tekrar etmeyebilir.

Tüm cilt tiplerine uygun olarak tasarlanmış propeeling genellikle kadınlar tarafından kullanılan bir bakım ürünü olmasına karşın erkekler tarafından da rahatlıkla kullanılabilir. Bununla birlikte her yaş grubuna hitap etmektedir. Yani cilt problemleriniz varsa kaç yaşında olursanız olun, herhangi bir alerjiniz veya hassasiyetiniz bulunmuyorsa pro peelingi kullanabilirsiniz.

Günlük kullanıma uygun olan bu ürünü, cildinizde komple sorun varsa tüm cildinize uygulamanız yalnızca belirli bölgelerde sorun varsa yalnızca bu bölgelere uygulamanızda yarar vardır. Özel fırçası ile maskeyi belirli bir süre ovalayarak sorunlu bölgeye uygulayabilirsiniz. Ürünü satın aldığınızda içerisinde özel silikonlu bir fırça ile gelir. Bu fırçanın pek çok yararı bulunmaktadır. Tüm cilt tipleri için geliştirilmiş olan bu fırça, krem içerisindeki mikro tanecikler gözeneklerden içeriye girebilir. Böylece toksinler temizlenerek siyah noktalardan kurtulmanıza yardımcı olabilir.

Silikon cilt temizleme fırçanız aynı zamanda ciltteki kan akışı hızlanacaktır. Böylece cildiniz sıkılaşabilir ve daha pürüzsüz bir görünüme kavuşabilir. Ortalama beş dakika boyunca fırça yardımı ile sorunlu bölgeye masaj yapabilirsiniz. Çok fazla bastırmadan, çokta hafif olmayacak şekilde oval hareketlerle maskeyi uygulayabilirsiniz. Almadan önce bu şekilde deneyenlerin propeeling kullanıcı yorumlarına göz atabilirsiniz. Göz attıktan sonra bir fikir edinebilirsiniz.

Her gün yatmadan önce ortalama beş ile on dakika arasında bir uygulama ile gözle görülür bir fark elde edebilirsiniz. Özellikle cildiniz çok yağlıysa yağ kalıntıları da dışarıya atılacaktır. Bir süre sonra cildinizin sıkılaştığını fark edebilirsiniz. Özellikle makyaj yaptıktan sonra porselen gibi bir cilde sahip olabilirsiniz. Cilt gözenekleriniz sıkışacağından dolayı daha berrak ve daha mat bir görünüme sahip olabilirsiniz. Unutmayın her şeyden önemlisi mutlaka düzenli olarak kullanmaya özen göstermelisiniz. Ergenlik dönemi sivilce ve siyah noktalar üzerinde de gözle görülür bir etkisi olabilen propeeling, özel bir hassasiyetiniz yoksa kullanabileceğiniz bir üründür. Bununla birlikte bazı ürünlere karşı hassasiyetiniz olabiliyorsa, cildinizde ufak bir bölgeye uygulayarak test ettikten sonra cildinizde uygulamanızda yarar vardır.