Ceylan Ertem: Asıl iyi hissettiren seyirci ile göz göze gelebilmek

Özgün yorumuyla beğenilen sanatçı Ceylan Ertem, Red Bull Sunar: Evde Çal canlı konserler serisinin son konuğu oldu. Ertem, “Sizlerle birlikte olmayı çok özledik. Evlerinden bizlere eşlik eden herkese teşekkür ederiz. En yakın zamanda göz göze gelebilmeyi diliyoruz” dedi.


Ceylan Ertem: Asıl iyi hissettiren seyirci ile göz göze gelebilmek

Red Bull’un resmi instagram hesabı üzerinde devam eden Red Bull Sunar: Evde Çal (#EvdeÇal) canlı konserler serisinin son konuğu Ceylan Ertem oldu. Sanatçı, eğlenceli bir sohbet gerçekleştirdi.

Artırılmış gerçeklik (AR/VR) uygulamaları ile konser deneyimi üzerine yorum yapan sanatçı, “Ben biraz eski kafalıyım sanırım. Ne bir müzisyen ne de bir dinleyici olarak sıcak baktığım bir şey değil. Çünkü asıl iyi hissettiren seyirci ile göz göze gelebilmek ve dinleyiciyken de diğer dinleyenlerle birlikte kol kola olabilmek. Çok yakında yeniden böyle buluşabilmeyi umuyoruz” yanıtını verdi.

Performans sırasında takipçilerinin sesi açması için yazdığı yorumlara karşılık veren sanatçı, “Volume’ler yetmiyor. Komşular lütfen kusura bakmasın” diyerek şaka yaptı. Ertem binlerce kişinin katılımıyla gerçekleşen canlı yayında, ‘Kovdum,’, ‘Kaçıncı Yarın’, ‘Adem Olan Anlar’, ‘El Adamı’ ve ‘Zalim’ gibi en sevilen şarkılarını seslendirdi. Canlı yayını takip edenlere “Sizler de lütfen oturduğunuz yerden bu şarkılara eşlik edin” diyerek tempo tuttu.

Ceylan Ertem, canlı yayını kapatırken ““Sizlerle birlikte olmayı çok özledik. Evlerinden bizlere eşlik eden herkese teşekkür ederiz. Red Bull’a bu buluşmayı sağladığı için çok teşekkürler. En yakın zamanda göz göze gelebilmeyi diliyoruz” sözlerini kullandı.

‘Red Bull Sunar: Evde Çal’ serisi bu zamana kadar Nilipek., Akın Sevgör, Kalben, Gökhan Türkmen, Ringo Jets, Gaye Su Akyol ile Ali Güçlü Şimşek, Eda Baba ve Gülinler’i konuk etti.