Burak Aksak Antalya'da Okurlarıyla Buluşuyor

‘’Leyla ile Mecnun’’ dizisinin yaratıcısı Burak Aksak aynı isimli kitabının imza gününde D&R Antalya Shemall Alışveriş Merkezi’nde sevenleri ile bir araya geliyor

Burak Aksak Antalya'da Okurlarıyla Buluşuyor
07 Haziran 2018 - 14:24 - Güncelleme: 07 Haziran 2018 - 14:28

Dünyada en iyi 50 dizi arasına giren, yayınlandığı dönemde izleyicisini ekrana kilitleyen Leyla ile Mecnun, bu kez bambaşka bir hikâye ile sevenleriyle yeniden buluşuyor. Dizinin senaristliğini üstlenen Burak Aksak, "Leyla ile Mecnun" ismini verdiği kitabında okuyucuları yine Mecnun’un dünyasıyla  farklı bir yolculuğa çıkarıyor.

Mecnun, İsmail Abi, Erdal Bakkal, Baba İskender, Yavuz Hırsız, Yedek Kamil, Gözlüklü Çocuk Kaan ve Aksakallı Dede bu kez bambaşka bir maceranın peşine düşüyor. O geminin geleceğine ilk günkü gibi inananların, sevdiği kızın gözlerinin içine bakarak ‘seni seviyorum’ diyemeyenlerin, kendi çölünde kaybolanların hikâyesi Leyla ile Mecnun Burak Aksak’ın kalemiyle yeni başlangıçlar için geri dönüyor.

Mecnun’un hikayesini kitapta anlatmaya devam eden Aksak, Leyla ile Mecnun hikayesinin asıl finalini yapmak istediği şekilde  bu kitapla okuyucuya aktarıyor.

Burak Aksak, 9 Haziran Cumartesi günü saat 15.00 ‘da D&R Antalya Shemall AVM D&R mağazasında düzenlenecek imza gününde sevenleriyle bir araya gelerek “Leyla ile Mecnun” kitabını imzalayacak.